Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gago

Pamiątki po ex

Polecane posty

Gość gago

Chodzi o delikatną sprawę.. Boli mnie w sercu, gdy w pokoju mojej dziewczyny widzę jakieś pamiątki bo jej byłym.. Jak mam jej o tym powiedzieć..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po polsku? owtierajac buzie? tak masz jej tak powiedziec przeciez nie po chinsku...no chyba ze jest chinka to co innego:classic_cool: jeeszcze chcesz cos wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gago
dzięki za porade -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyc_hyc
co masz na myśli pisząc pamiątki po byłym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gago
Hmm.. np. misiek od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukradkiem polej te maskotki benzyną i podpal. Pozbędziesz się ich definitywnie, a przy okazji może dom się sfajczy i będziemy mieć następną żałobę narodową. To przecież dużo prostsze, niż powiedzieć jej, co ci przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj facet
trzyma album ze zdjeciami po bylej :( a nie jest z nia juz chyba 5 lat i mial po niej kilka innych i mowi ze to przeszlosc i o niej nie mysli... to czemu tego nie wywali, chociazby do piwnicy!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj facet
myslicie ze mam prawo tego od niego wymagać, żeby sie tego pozbył?:O ponoć to jego wielka milość byla, ale mnie to tak wkurza!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
do piwnicy to jeszcze, ale wymagac, zeby usunal calkowicie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gago
No a co w mojej sytuacji? Już mówiąc tak o tym głupim miśku.. po prostu, wiem, że gdy na niego patrzy to myśli o nim.. I nie moge tego znieść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj facet
to moze kup jej nowego miska, a tamtego walnij pod lozko. i powiedz ze teraz twoj mis bedzie jej strzegł ;) ja bym sie nie wkurzyla, raczej zrozumiala bym aluzje. ale nie wiadomo jak ta twoja. moze wiec lepiej po prostu pogadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gago
Hmm.. w sumie to chyba świetny pomysł.. Takiego kobiecego punktu widzenia właśnie potrzebowałem.. Dzięki Ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gago
Tak się zastanawiam.. może też chodzi o to, że był dość drogi i szkoda jej go wyrzucać? Kosztował ok. 100 zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie panikuj misie to przesada, chociaz ja mam tego mnostwo :/ upchane po szafach, piwnicach, tyle ze nie pamietam nawet od kogo- pozniej sie nie pamieta takich pierdol, koncentruje sie na obecnym partnerze ja oddaje zbedne pamiatki, to,co zostaje niechciane najczesciej spoczywa gdzies w spokoju:) moze nawet ne wie, ze Ci to przeszkadza, sama podchodzi do tego obojetnie, powiedz jej i tyle wydaje mi sie, ze nie bedzie to wielkim problemem,zeby pamiatki zniknely jesli bedzie to problematyczne- cos chyba nadal czuje i mozesz ja bez wyrzutow sumienia olac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyc_hyc
mi się wydaje że przesadzasz... ja mam pełno pierdół po exach walających sie po pokoju i jakoś jak patrze na te rzeczy to nie rozmyśla o owych facetach... nawet nie pamiętam co od kogo było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×