Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochanawnierealnym

Załamana

Polecane posty

Gość zakochanawnierealnym

Ostatnio stwierdziłam ,że mam kłopoty psychiczne:(Mam męża ,dziecko i 23 lata.Dziecko ma 8 m mąż mnie kocha a ja jego hmmm chyba.Już nie jestem pewna czy to na pewno ten jedyny.Kiedyś tak myślałam a teraz jest inaczej(jesteśmy ze sobą 6 lat).Nie pociąga mnie już fizycznie tak jak kiedyś,nie przechodzą mnie ciarki jak mnie dotyka.Ostatnio zaczęłam oglądać telenowelę nie igraj z aniołem i główny aktor straszliwie mnie zauroczył.Zaczęłam o nim śnić ,myśleć,zapragnęłam go mieć,całować.Wiem ,że to nie realne ,ale właśnie chodzi mi o to ,że nie umiem sobie tego przetłumaczyć.Zawsze było tak ,że miałam faceta którego chciałam mieć.Nigdy nie miałam takich jazd a wręcz dziwiły i bawiły mnie sytuacje kiedy kobieta czy dziewczyna tak głupio się zachowuje ,a tu co?? sama się zachowuję jak kretynka.Myślę ,że nie chodzi o samego aktora ,oczywiście jest na maxa przystojny,ale jeżeli dołączy się do tego rolę jaką gra to powstaje ideał faceta (jak dla mnie).I właśnie tu jest problem .Zaczęłam porównywać do niego męża,gdy mąż mnie całuje wyobrażam sobie jego .Nawet zaspakajanie siebie i fantazjowanie o nim stało się dla mnie przyjemniejsze niż sex z mężem,który i tak nie ma tak ostrego temperamentu jak ja.Wszystko mi się pomieszało.Zapewne zostanę tu skrytykowana ,ponieważ ja też bym skrytykowała tak durną osobę ,ale nic na to nie poradzę.Proszę was o pomoc co mam robić.Dla czego takie rzeczy się ze mną dzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo ośmiometrowe dziecko
to problem. Też bym się załamała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanawnierealnym
dodam ze raz w miesiącu depiluję sobie włosy łonowe obydwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanawnierealnym
Jak zwykle nic mądrego tylko sami nabijacze:/8 m-sc jak wolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż zrobił swoje, więc może tyrać na ciebie i dzidziusia ze spokojem, normalny objaw i zachowanie samicy. A propos , podaj nazwę serialu, może w Świecie Seriali znajdę tego pięknota, :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanawnierealnym
Ja tak dłużej nie mogę.Przed chwilą dzwonił mąż on jest taki kochany a ja coraz bardzie oziębła.Przecież ,nie powiem mu co jest na rzeczy bo weźmie mnie za wariatkę.A jak mu powiedziałam ,że chciałabym w sexie poeksperymentować ,to powiedział ,że on tak nie lubi.Potem się zgodził ,ale tylko na zabawienie się wibratorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanawnierealnym
Jem szynkę z Biedronki. P.S. W naszych czasach Biedronki są naprawdę duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanawnierealnym
moja ci pka jest smutna i mi wargy opadly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanawnierealnym
Co za głupi podszywacz.Ty to chyba masz gorsze problemy z samym /samą sobą niż ja haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanawnierealnym
A ktoś ma mi coś mądrego do powiedzenia ?Czy nie za bardzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanawnierealnym
a teraz rowniez i uszy zaczelly mi opadac o poldupkach nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mądrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanawnierealnym
hahaha chodź trochę mi się humor polepszył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdyha
tak to jest gdy w wieku 17 lat uwaza sie swojego faceta za wielka milosc az do grobowej deski :o tzreba bylo myslec zanim zrobiliscie sobie dziecko i zanim wzieliscie slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanawnierealnym
Nie ja nie uważałam go za miłość swojego życia gdy miałam 17 lat.Ożeniliśmy się ponieważ zaszłam w ciążę.Planowaliśmy ślub a dziecko to tylko przyspieszyło.Kiedyś się rozstaliśmy i wtedy zorientowałam się ,że to ten jedyny .Za kilka dni mam 24 lata a zachowuję się jak 16 latka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanawnierealnym
To powiedz mi co ja mam teraz robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×