Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po prostu Kaśka 89

Twarda przednia ściana pochwy

Polecane posty

Gość po prostu Kaśka 89

Witam Otóż niedawno rozpoczęłam współżycie z bardziej doświadczonym chłopakiem i on zauważył, że mam twardą przednią ścianę pochwy (w porównaniu z innymi, a mówiąc dokładniej z innymi 2 laskami...). Nie wiem czy dobrze wytłumaczę, ale chodzi o to, ze gdy zaciskam mięśnie wystarczy mocniej nasicnąć palcem i zaraz czuć kości. Nie mogę też uprawiać seksu w niektórych pozycjach np ja siedzę wyżej parter stoi, bo mnie po prostu boli... To normalne? Może jestem jeszcze jakby to ujac..."nierozruchana"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr nauk wszelakich
moja diagnoza brzmi: tyłozgięcie macicy 0/10 btw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz po prostu dobrze rozwnięte mięśnie pochwy lub wyjątkowo dużą kość łonową (tzw. spojenie łonowe). W każdym razie nie widzę powodów do niepokoju, jeżeli znalazłaś pozycje przy których współżycie nie sprawia ci bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Xxxx
Moja diagnoza brzmi: tylozgiecie macicy nie ma nic z tym wspolnego, bo wiele kobiet je ma i to nie jest przeszkoda do uprawiania sexu. Mowisz ze chlopak bardziej doswiadczony, to znaczy ze Ty bylas dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
Agencie stwierdzam iż musisz być 'wiecznym studentem, badz politologia to kolejny kierunek' gdyz wiekszosc studentów nie posiada takiej wiedzy w dziedzinie seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Xxxx
To jak bylas dziewica i niedawno rozpoczeliscie wspolzycie to moze Cie poprostu bolec, bo ze tak sie wyraze "nie jestes wycwiczona"(nie bierz tego doslowinie). A przy badaniu lekarz powiedzialby Ci ze masz tylozgiecie macicy, ale naprawde to nie przeszkadza w uprawianiu sexu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×