Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalarepka z miodem

Ile Wam sie udało schudnac na turbo wn lub onz?...

Polecane posty

Gość dooobrawa
ja dzisiaj zapoznałam się z dieta i od jutra zaczynam. mam nadzieję że się uda :) będę się dzielić moimi wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vissa
hej ja sie chetnie przylacze , tylko jeszcze nie wiem kiedy zaczac . Moze zaczne od niedzieli lub poniedzialku .Zastanowie sie :-) Bede tu do was zagladac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam dziewczyny, bo samej trochę mi nudno, ja na razie po 4 dniach jestem 1, 5 kg do tyłu, ale wczoraj i przedwczoraj jadłam biały ser z miodem bo trochę podziębiona jestem i pewnie dlatego wolniej idzie. No i lampka wina wieczorem :) Ale ogólnie fajnie jest, jem dość dużo, bo nie lubię się głodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vissa
Agnissia ja chyba zaczne od poniedzialku , ty juz wtedy prawie bedziesz konczyc . Ale jakbys zdecydowala sie na 2 ture to moze podietkujemy razem :-) Zdrowka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję zrobić jeden dzień normalnego jedzenia po 1 turze( nawet sezamki kupiłam dzisiaj w biedronce na tę okazję), potem dwa dni na samych jabłkach, a potem druga tura. Fajnie jak dołączysz, będziemy obie się wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dooobrawa
dwa dni za mną i kilo mniej :). dzisiaj trzeci dzień i urodziny mamy mam nadzieję że na żadne ciasto się nie skusze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dooobrawa
udało się zamiast ciasta jadłam świeża papryke i ogórki. trochę z diety zboczyłam ale jeszcze to nadrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vissa
no to fajnie :-) Brawo , udalo ci sie oprzec slodkosciom:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Mariewna
Hehe, znalazłam ten temat po długim czasie:))) Nie pisałam, bo moje życie wywróciło się do góry nogami. W każdym razie chcę was zmotywować, bo widzę że topic umarł śmiercią naturalną. Od ostatniego mojego postu schudłam 12 kilo :) z małą uwagą, że niekoniecznie tylko na diecie turbo, bo ciężko ją trzymać na długo, a przecież chodzi o zmianę przyzwyczajeń. Najlepsze efekty osiągnęłam od maja 2011 roku. 2 tygodnie diety białkowej, potem przerzuciłam się na surowizny, warzywa i owoce, 3 dni na świeżo wyciśniętych sokach, zakupiłam sobie fajny box (3 przegródki)na jedzenie w Ikei i w Tesco dokupiłam takie małe pojemniczki na sosiki, jogurt albo jakieś małe rzeczy do chapnięcia, mieszczą się do tego boxu. Polecam taki pojemnik, bo uczy dzielenia jedzenia na małe porcje i wkładania do niego zdrowych kolorowych rzeczy( wzorowany na japońskim bento box!). W lato jadłam do godz. 11-12 tylko owoce, ew. jogurt i 2 łyżki otrąb,robiłam sobie bułeczki z otrąb i sera białego, przez 2 tyg. jezdziłam do pracy na rowerze w każdą stronę 30 min. i wtedy schudłam ze 2 kilo. W lato nie chce się tyle jeść więc :podsumowując ok 6-7 porcji dziennie: do 12 owoce, jogurt, kefir/ potem np wrap z tunczykiem, salata, starta marchwią itd/ potem np kilka szprotek i oliwki/ zawsze cos słodkiego raz dziennie ale bez przesady, najpozniej o godz 16, migdaly, kiełki,owoce suszone/ kolacja białkowa nie za późno. Byle by nie być głodnym. Ważyłam już 60,5. Na jesieni w pazdzierniku przytyłam 3 kilo i wtedy sie troche opamietalam. Okolo tygodnia czasu codziennie robilam trening interwalowy czyli HIIT (super super!!!) , pobudził na maksa moj metabolizm. Teraz jem wszystko aczkolwiek o wiele mniej niz 1-2 lata temu. Jem nawet biały chleb. Coraz rzadziej korzystam z auta, sporo chodzę, wchodzę dużo po schodach, kilka razy dziennie w te i we wte :) Teraz ważę 58,5-59 kilo. Tak więc powoli do celu, ale za to bez stresu. potrafie zjesc paczke czipsow na raz, ale potem już długo nie jem. Z tym że nie mam ochoty na słodycze, więc tylko w min. ilościach i odstawiłam 4 msc temu hormony! Od 3 tyg biorę też spironol zamiast hormonów na zablokowanie produkcji testosteronu a on usuwa nadmiar wody z organizmu. Mam nadzieję , że z wiosną zgubię resztę tłuszczu. W pasie mam około 15 cm mniej :) Całusy i powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewesta
Na czym polega ta dieta ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystek999/

Jestem na tej diecie 8 dzień, z wagi 76 zeszlam do 73. Po kilku dniach nie czuć głodu. Zjadasz sześć posiłków ale mniejszych o polowe niż normalnie byś jadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena

Ja też stosowałam Slimunox i jestem jak najbardziej zadowolona z efektu jaki uzyskałam. Wcześniej długo starałam się pozbyc nadwagi.Obecnie wystarczyły 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×