Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Odpycham nogą wszechświat

Jego archiwum// zdrada??//co zrobic ???????

Polecane posty

Gość Odpycham nogą wszechświat

Tak. Zrobilam to bo mnie strasznie kusilo- zaluje tego. Kiedy wyszedl z pokoju zajrzalam do jego archiwum I w sumie nie znalazlam tam nic szczeolnego poza tym ze wymienili sie fotkami i ze on napisal do niej "niunia, czekam na zdjecie" Jakos strasznie uderzylo mnie te "niunia" Nie moge teraz sobie z tym poradzic:( i w ogole jakos zaczynam sie bac ze mnie zdradzi...boje sie mu zaufac chce go kontrolowac itp. Nie chce tego tak naprawde ale to ejst chorobliwe silne! On ma 24 lata ja 20. Jestemsy ze soba juz 16miesiecy. Pomozcie, co robic??? Co mam myslec o tej "niuni" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiszka
Nie wiem co myslec o "niuni"ale to chyba niebezpieczne.Pozatym faceci tak maja ze łeb im lata za innymi a jak sie ich przylapie to tlumacza ze to tylko "kolezanka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo mielone
sa ludzie, dla których takie 'znajomosci' nie sa zdrada, po prostu sposobem na nude...ale ja bym nie potrafiła byc z kims takim:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy więcej nie wchodź na jego gg. Miałam to samo, tylko u mnie odchodziły jeszcze gorsze teksty. Męczyłam się z tym strasznie długo, nie miałam jak z nim pogadać, bo jak tu się przyznać, że szperałam w gg :D Wiem, że to ciężko, ale spróbuj popatrzeć na to obiektywnie. Wejdź na swoje gg i zobacz, co Ty piszesz. Czasami naprawdę jakieś banalne sprawy z boku wyglądają inaczej. Mam kolegę, do którego wszyscy mówią misiu, a ktoś inny też mógłby to inaczej odebrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpycham nogą wszechświat
Konkretnie sobie z tym nie radze.. Jak mam sie pozbyc tego uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpycham nogą wszechświat
pinot gris a jestes daleej z tym faceeetem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×