Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba zaciążona

taki o problem

Polecane posty

Gość chyba zaciążona

mam taki problem..nie zbluzgajcie mnie, ale bylam z facetem kilka lat, potem nei bylismy ze sobą, a potem on zaczął się odzywac prosić o spotkania no i po jakimś pół roku takich spotkań (w sumie nie jesteśmy jakby parą) kochalismy się bez. On stwierdził że chce bez bo chce dziecko ze mną.Ale teraz do rzeczy, mam dziwne objawy, na test za wcześnie, boje się. Czuje że nawet mu o tym nie powiem, jeśli coś, że będę chciała sama to dziecko wychowywac.Bo życie juz takie jest że wydaje mi się że jako że parą jakby teraz nie bylismy nei mogę oczekiwać nic od niego. Mam rację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midnight knight
najpierw byliscie ze soba czy najpierw ze soba nie byliscie, bo juz nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie musieć wiedziec o tym. to 1 a 2 jesli nie uczy sie a pracuje to bedzie musial placic alimenty jesli nie bedzie z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zaciążona
Bylismy ze sobą 5 lat, potem pół roku przerwy, a potem takie spotkania, (wyglądało to tak jakbysmy wrócili do siebie) ale my twardo mówilismy ze nie , to nei powrót, tylko że jestesmy przyjaciółmi. No i pół roku tych spotkań i seks bez zabezpieczenia. On pracuje, ja też za chwilę zacznę pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zaciążona
nie chce mówić mu o swoich obawach.. wogole jeśli coś to nie wiem czy i jak mu powiedzieć, przecież nie bylismy parą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zaciążona
Wiem że głupia.. ale ja go ciągle kochałam. on tez twierdzi że mnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie musial o tym wiedziec... a wogole jesli nie bedziecie chcieli byc ze soba to alimenty bedzie musial placic na dziecko.. takie prawo jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Midnight knight - nie obrazaj bo kobieta ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zaciążona
Boję się wogole jak jeśli naprawdę będę w ciązy.. kiedy mu powiedzieć..?? Teraz czekam na okres, jeszcze jakieś 4 dni i termin będę mieć. Jak się nie pojawi, pewnie odrazy test zrobię:(ale mam dziwne przeczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zaciążona
Mam dużo zajęc, a teraz mam taki problem poprostu, w sumie na własne życzenie.. ale nikomu powiedzieć nie mogę. Mogę jedynie tu na kafe się poradzić:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zaciążona
Jaki powód? W zasadzie to będę w stanie sama się utrzymać, wcale nie chce go łapać na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zaciążona
I myślę myślę.. nie chce mu o swoich obawach pisać, ani mówić, bo pomysli ze histeryczka ze mnie. A jeśli się dowiem ze jestem, to jak mu powiedzieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zaciążona
Czy wogóle mówić?niby po co, w zasadzie to nie oczekuje nic od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×