Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieszczęsliwaaaa

ROZWÓD - CO I JAK ?

Polecane posty

Gość Nieszczęsliwaaaa

Chce załozyc sprawe o rozwod.rozwod bedzie raczej bez orzekania o winie ,chyba ze mojemu mezowi sie odwidzi ,mamy male dziecko ,chce to jak najszybciej zakonczyc. powiedzcie mi ile sie czeka na rozowd mniej wiecej ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na forum
prawnicze .Tam ci dokładnie poradzą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zależy od sytuacji
Jeśli ty jesteś winna, to dla ciebie pewnie lepiej bez orzekania. Jęśli mąż się oczywiście zgodzi. Chociaż to głupie. Jeśli ktoś jest ewidentnie winny, to strona niewinna powinna się postarać o rozwód z orzekaniem. Na wszelki wypadek. Z tym, że strona wyłącznie winna nie może wnieść pozwu rozwodowego z orzeczeniem własnej winy. Najważniejsza pozostaje kwestia dziecka. Przed rozprawą przychodzi kurator, bada warunki mieszkaniowe, życiowe dziecka i zadaje szereg pytań, które mają ustalić, czy rozwód nie będzie miał złego wpływu na dziecko. Najlepiej więc sie porozumieć i nie robić cyrków, nie pogrywać dzieckiem, nie judzić, nie utrudniać. Ja z eksem dogadaliśmy się w sprawie dziecka. Od momentu złożenia pozwu do uzyskania rozwodu minęły dwa miesiące. (ale to różnie bywa w zależności od miasta)Wszystko odbyło się na jednej rozprawie. A był to rozwód z orzekaniem o winie. Tyle, że u mnie wszystko było ewidentne. Łącznie z trwałym rozkładem pożycia małżeńskiego - żaden sąd nie da rozwodu, jeśli małżonkowie uprawiali seks np. miesiąc przed złożeniem pozwu i nie podjęli prób pogodzenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypada colem
wszystko zależy od sytuacji to chyba oczywsite ze jak sie idzie na rozprawe rozwodowa to sie dogaduje z mezem/zona ze na pytanie o seks mopwimy 2 lata temu ostatni raz lub 5 lat temu? jaka para chcca rozwodu przyzna sie ze 3 tyg temu spapa ze soba? mogli i spac ale jak chca rozwodu to oszukaja chyba logiczne, a sad wykrywacza klamst nie ma wiec mozna mowic cos sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadek
minimum braku pozycia ta 6 m-c, ja dostalam rozwod bez ozekania o winie na pierwszej rozprawie a mamy dwie male corki, pozew byl skladany w styczniu 2008 a rozprawa w marcu 2008( malzonek sie wyprowadzil w styczniu 2008) zawsze sie mozna dogadac z mezem co bedzi mowione na rozprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×