Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i ja jestem

czy jest ktoś w małżeństwie bez sexu?

Polecane posty

Gość i ja jestem

czy jest ktoś w małźeństwie bez sexu? od 3 lat mąż ma kochankę,między nami dawno się wypaliło.spimy w jednym łóżku, a jednak sexu 0.mnie to odpowiada,czy ktoś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna w todze
a co Tobą powoduje, że zyjesz w czymś takim? Nie przeszkadza Ci że sypia z inną? Sama nie maz żadnych potrzeb? w ogóle? czy w stosunku do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zallol
zal. lol ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna w todze
ciekawi mnie to czemu tak sie dzieje, czy to brak checi na tego konkretnego człowieka, czy wcale jej nie ma, bez względu na osobe, no i czemu nie obrzydza fakt spania koło kogoś i tu brzydko sie wyraże "który niedawno zlazł z innej baby".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wynika z głupoty kobiet
inaczej sie tego nie da wytłumaczyc, no moze zerowy temperament jeszcze, rozwiodla by sie i szukalaby innego faceta zeby ją zaspokajał, chorzy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że niby głupoty Każdy ma inne
podejście do zycia. Jeden seksu nie potrzebuje inny po zyciu z kurwiarzem się facetów brzydzi. Pytanie po co taki kurwiarz wraca i się koło zony kładzie? Aaaaaaaaaaaaaa..., z powodu mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna w todze
to czemu facet wraca do zony to wiem, dla tych skarpetek, prania, świat i dziatwy- czyli z wygody. Ciekawi mnie czemu kobiety dają sobą pomiatać. Przynajmniej prania i sprzątania, gotowania powinny odmówć, no tak mi sie wydaje, nic go w koncu nie spotyka za to że jest kretaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie te klocki
Moja tez nie chciala seksu. Juz nie jestesmy razem. Mam seks z inna ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzruszyła
mnie Twoja historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie te klocki
Nawet fakt, ze prala, gotowala i robila zakupy nie powstrzymal mnie od tego. Ta druga bzyka sie tak cudownie. Az milo pomyslec ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam ale się wypisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie te klocki
oczywiscie nie tylko sex sie liczy, ale bez niego NIE ma wiezi ;) :P Platonicznie to mozna w szkole podstawowej, ale nie w doroslym zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
bardzo wiele jest takich osob, ktore nie wspolzyja z malzonkiem; albo nie maja potrzeb albo zapsokajaja je same lub w zwiazkach pozamalzenskich a malzenstwo juz dawno przestalo byc zwiazane z seksem; to bardziej wspolnota majatkowa i interesow ; seks jest dostepny wszedzie na wyciagniecie reki, nomen omen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 40 lat, mąż kocha się przez telefon z kochanką z sanatorium,po 35 latach i do tego jest sadystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze byc tak z powodu choroby , ale jak facet ma kochanke , to przegiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kochanka emocjonalna ,miłość romantyczna bajkowa,a w domu cham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haslo ze o gustach sie nie dyskutuje to najdurniejszy slogan na swiecie, bo niby o czym sie dysktuje jak wlasnie nie o gustach :-) ? Bez tego wszyscy by milczeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w takim małżeństwie uważaj, bo faceci sa przebiegli jak cholera on czeka na najbardziej korzystny finansowo dla siebie moment by odejść. Moj tak zrobił. Dodam ze to on zrezygnował z seksu ze mną a nie odwrotnie a paszczurem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek46
tez szukam sexu jest jakaś chętna 603467938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w podobnej sytuacji. Odkąd dowiedziałam się, że mój mąż ma kochankę nie sypiam z nim. Mieszkamy razem z różnych względów, na rozwodzie też mi juz nie zależy, on na pewno teraz nikogo na boku nie ma,myślał, że popłaczę, przeboleję i bedzie jak dawniej. Takiego wała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj optymistka, z pewnością kogoś ma i twojej łaski nie czeka tylko lepiej się tym razem kamufluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dużo jest takich małżeństw ,że tylko mieszkają razem,bez seksu? Mam wrażenie ,że coraz więcej. Dlaczego? Brak uczucia? Mają kogoś na boku? A może to że maja na boku to skutek braku bliskości i seksu w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez po tym jak odkrylam zdrade go odstawilam od lozka i trwa to juz 6 rok, ale i wiem ze ma kochanki na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak jak nie ma sexu to sa kochanki,bo nie wierze zeby zdrowy facet tego nie chcial,kobiety tak nie maja duzej ochoty ale facet?dziwi mnie tylko ze kobiety odstawiaja faceta od tych przyjemnosci a potem ida z nozami na kochanke-co to za kobiety ktore mysla ze jak same nie chca to facet ma tez nie chciec,same wysylaja chlopow na inne babyy ,a potem jak zwykle -kochanka winna uwiodla go ,tak wiec malzenstwo bez sexu to szatanski pomysl -bo facet idzie do innej a ta inna robi sobie zludne nadzieje,a zamiast faceta dostaje po d***e . tak wiec drogie malzonki nie produkujcie kochanek swoim postepowaniem ,bo w tym wypadku same sobie na kochanke zapracowalyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są białe małżeństwa? Są, od 20 lat, za to z dziećmi. I co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój woli sam z sobą niż żoną, a jestem atrakcyjna fizycznie i nie mam problemu z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam. po czym facet okazał się gejem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×