Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba dziwna jestem

wstydzę się być na górze

Polecane posty

Gość chyba dziwna jestem

uwielbiam kochać się z chłopakiem, jest naprawdę cudowny, tylko mam jeden problem, on lubi gdy ja jestem na górze, a ja się wstydzę, mam wrażenie, że głupio to wygląda i niezbyt dobrze się poruszam... normalnie nie wstydzę się nagości, tylko w tym jednym przypadku... co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdać sobie sprawę że wcale nie wyglądasz głupio, poruszasz się dobrze i przestać się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudak60
kochać się z zawiązanymi oczami. Najlepiej jak on ci zawiąże. To trochę metoda strusia ale bardzo skuteczna na wstyd - a zobaczysz jaka podniecająca dla obydwojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nieeeeee
masz przestać wkręcać sobie różne głupoty, ta pozycja fajna jest, to Ty możesz decydować jak się poruszać i ustalać tempo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na górze róże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dziwna jestem
tylko, że mi się wydaje, że nie poruszam się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudak60
możesz też obrócić się tyłem do niego. Przy okazji dowiesz się czy dobrze się poruszasz - jak źle to dostaniesz klapsa, chociaż i tak pewnie dostaniesz. Takie wstydzenie jest nawet bardzo urocze pod warunkiem że dajesz sobie z nim radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dziwna jestem
bo powiedział mi, że chyba niezbyt często poprzedniemu partnerowi dawałam się namówić na taką pozycję i że to widać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudak60
i przygotuj się robić coś z tym wstydem - potem będzie namawiał do tego żebyś pobawiła się swoimi piersiami, rozkładała swoje płatki ... Bo to są cudowne widoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby mieć doświadczenie w uprawianiu seksu w danej pozycji, najpierw trzeba go nabrać. I ty to właśnie robisz - nabierasz doświadczenia. Z czasem będziesz coraz lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudak60
i co - pewnie miał rację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dziwna jestem
no miał racje, zawsze unikałam tej pozycji, ale on ją tak lubi, a ja chce, żeby mu też było przyjemnie... tylko ciężko tak nagle przestać się wstydzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani mecenasowa
ale z niego dupek jesli zeczywiscie tak powiedzial. co to w ogole za tekst do dziewczyny ze 'widac ze nie dawals sie czasto namawiac na ta pozycje'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Oswojenie się z nową pozycją wymaga czasu. Twój chłopak powinien być wyrozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuj różnych ruchów i po jakimś czasie zauważysz, podczas których twojemu lubemu i tobie jest najlepiej, poza tym pytaj! :) jeżeli ta pozycja sprawia ci problem i napotykasz jakąś barierę, po prostu poruszaj się parę chwil w jednym kierunku i spytaj się, czy jemu jest dobrze, po paru takich pytaniach będziesz wiedziała, jak się ruszać i nie będzie ci się to wydawało głupie, bo będziesz widziała, jak twój luby uwielbia, jak to robisz :) dla mnie to jedna z najlepszych pozycji, bo paroma wprawnymi ruchami sprawiam, że mój ukochany nie wytrzymuje z rozkoszy, ale doszłam do tego przez pytania i obserwację jego zachowania, tak więc powodzenia i nie ma się co wstydzić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudak60
przypominam - na wstyd bardzo pomaga zawiązanie oczu. przygotuj sobie ładną apaszkę i jak w trakcie będzie nakłaniał żebyś weszła "na górę" powiedz - dobrze ale zawiąż mi oczki, albo sama zawiąż. Możesz tyloko zamknąć oczy ale to tak nie działa jak zawiązane. A ruchy - wszystkie jakie się da czyli: góra-dół, przód tył, w kółeczko, kombinuj zresztą sama co wam najbardziej będzie odpowiadało. Samo naprężanie ud daje przyjemne wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudak60
możesz też zaproponować wymianę w rodzaju wstyd za wstyd - jak na czymś ci zależy żeby zrobił a czego nie chciał dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to też po bożemu
na górze róże na dole fiołki my się kochamy jak dwa aniołki (tylko czy jak dwa aniołki to nie ma to charakteru homo-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×