Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jedna taka załamana

duża stopa kobieca - rozmiar 41, 42 itd

Polecane posty

Gość jedna taka załamana

mam duży rozmiar stopy - nie mogę dobrać obuwia w oklicy w której mieszkam - Nowy Sącz.nawet w markowych sklepach nie ma tej rozmiarówki.A przez internet się boję.Jak sobie radzicie-powiedzcie,zwłaszcza osoby z tych okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z Nowego Sacza
i Cie rozumiem bo moj rozm stopy to rowniez 41 i oczywiscie mam straszne problemy z kupnem butow ale odkrylam w Europie sklep gdzie maja taka rozmiarowke jest to Altego na polpietrze. Moze jakosc ich nie jest nadzwyczajna ale da sie w nich chodzic . Rowniez w Europie jest na pierwszym pietrze obok Trumpha sklep obuwniczy z "naszmi" rozmiarami nie pamietam jak sie nazywa ale wejscie jest wymalowane na pomaranczowo sa tam zatrwazajace ceny ale warto tam kupowac. Ja kupilam 2 lata temu kozaki ze skory rozm 41 zaplacilam 500 zl i chodze w nich do dzis( oczywiscie w zimie) :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie żartuję
idź do seks shopu. tam na pewno znajdziesz ładne, seksowne szpileczki. Mają je dla panów, którzy lubią się prze4bierać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie żartuję
Słyszałam, że niektóre koszykarki tak robią. A te dziewczyny miewają nawet rozmiar stopy 44.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A20
W Deichmannie mają damskie buty w takich rozmiarach, widziałam nawet 44. W każdym centrum handlowym jest ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) Mam ten sam problem. Mój numer to około 41 i 1/3. Rzadko noszę więc eleganckie buty, a jak już to kupuję je przez Internet - allegro, ale ostatnio w sklepie 1but - bo jest tam pełna rozmiarówka, mogę oglądnąć buty przez lupkę i ufam temu sklepowi, ze względu na to, że kupiłam w nim kilka par butów - więc polecam. W Deichmannie znajdziesz też duże rozmiarówki. powodzonka i nie smuć się. Są ludzie którzy mają taki sam problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję od 2 lat prawie wyłącznie w sklepie internetowym: www.bialebuty.com.pl rozmiar ydamskie do 45 można wybrać dodatki, materiał, obcasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję od 2 lat prawie wyłącznie w sklepie internetowym: www.bialebuty.com.pl rozmiar ydamskie do 45 można wybrać dodatki, materiał, obcasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdsgvf
ja jestem z Grybowa, wiez zaraz obo9k, sluchaj mozesz zamowic w ryłko na stronie internetowej duze zormiary, przywoza do sklepu mierzysz w europie i jak pasi kupujesz jak nie to nie, w krakwie deichman przy tesco na prokocimiu, i ewentualnie zostaje ci allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdsgvf
ja ma rozmiar 42/43 wiec jeszcze gorzej a w deichamnie w krku widzialm wlansie prelno butow az do rozmieru 44 !!!! wysyp normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabela87
a próbowałyście na stoiskach sportowych? narty na pewno sie jakieś znajdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mo.Ni.Ka
Sieć sklepów BaTa ma dużą rozmiarówkę damską wiem bo kupuję tam buty rozmiar 42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaTaLiA- BaLiA
kakinada - jak dla mnie 41 to jest duży rozmiar. I zapewniam,że w CCC można kupić ładne buty, chociaż to wszystko kwestia gustu. Ja jeżdzę specjalnie do Łodzi lub Warszawy bo tam jest większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb

Takie nogi to dobre na spływ kajakowy on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×