Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tupereda

oczy - zwierciadlem duszy

Polecane posty

Gość tupereda

Moze mi to ktos wytlumaczy. Bardzo podoba mi sie pewnien mężczyzna. On ogolnie jest bardzo wesoly, zawsze ma usmiech na twarzy i kazdą osobe, a zwlaszcza dziewczyny obdarza usmiechem. Natomiast w stosunku do mnie jest inny. Tj jak na mnie patrzy to dziwnie mruży oczy i robi tylko taki delikatny uśmiech. Jak z każdym ma dużo do powiedzenia, tak ze mna prawie wogole. Tylko się ciągle przygląda. Natomiast po alkoholu puszczaja mu hamulce i wtedy zawsze sie kreci gdzie skolo mnie. Zaznaczam ze nie jest osoba niesmiala a wrecz przeciwnie. Natomiast niesmiala to jestem ja:( Co mam o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie gadanie
Nie mów że nie kumasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupereda
on jest facetem bardzo otwartym i odważnym, wiec mysle ze gdyby w gre wchodzilo uczucie, to by o tym powiedzial, chyba nigdy nie zrozumiem facetow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny__aniołek_xDD
oj dobra wymadrzacie sie a jej nie powiecie xDD to pociagasz go napewno zabujał się xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima dobra rada
no przeciez ona dokladnie wie o co chodzi, tylko oczekuje potwierdzenia:D no niech ktos je to napisze 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupereda
dzieki za komplement... ale to nie jest takie oczywiste jak sie wam wydaje, on od dluzszego czasu ma dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie gadanie
To po co sobie zawracasz nim glowe? Co za bezmyslnosc, odpusc sobie. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupereda
gdyby nie to jego dziwne zachowanie, to bym sobie nim nie zawracala glowy, chcę tylko zeby mi ktos wytlumaczyl czy to oznacza ze on cos do mnie czuje? jak bede pewna ze NIE to sobie odpuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie gadanie
Czuje, coś czuje, a ty przypadkiem czegoś do niego nie czujesz? A jak czuje to co? Porozmawiaj z nim i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o co mu chodzi
ale na twoim miejscu obserwowałabym go nadal. Tak czy owak traktuje Cię inaczej niż inne dziewczyny a to zawsze coś. Może faktycznie się za tym kryć jakaś miła niespodzianka ale równie dobrze możesz dorabiac sobie jakąś nadinterpretację. Ja np. mam taką reakcję że jak znam jakiegos faceta to w miarę normalnie z nim z nim rozmawiam, ale czasami spotykam jakiegoś faceta że nie rozmawiam z nim normalnie jak z innymi tylko jakoś tak głupkowato zaczynam się śmiać lub w delikatniejszej wersji usmiecham się do niego ale mam rozbiegane oczy. To chyba jakaś reakcja na stres. Oznacza to że ten facet wyjątkowo mi się podoba. No i czasami zapominam języka w gębie albo jak mnie o coś pyta to przełykam sline i palnę coś głupiego. A kiedy jestem danego dnia zła to traktuje wtedy takiego jak powietrze lub patrzę jakbym chciała goscia zabić. Osobiście znam dwóch takich i nie wiem czemu się tak dziwnie zachowuję. W każdym razie oni to widzą. Widać że są trochę zdezorientowani. Nie wiedzą juz chyba sami czy mają mnie lubić czy nie. Na resztę mężczyzn reaguję normalnie tzn. jestem naturalna. W tych dwóch innych przypadkach nie kontroluję swoich zachowań. Ale wiem że nawet jeśli bym sie któremus z nich podobała to coś więcej i tak nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupereda
nie wiem czy sobie dorabiam, ale inne osoby też zaobserwowaly jego zachowanie. Natomiast jak jest alkohol to puszczaja mu hamulce i wkracza w moja intymna przesten, podchodzi bardzo blisko tak ze czuje jego oddech i nawet czasem delikatnie musnie reka. Moze to jakies pożądanie z jego strony a nie MILOSC??? jAK MYSLICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupereda
hmmmm .... czy jeszcze sie ktos wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooouuuuuuuuuuu
Po alkoholu wszystkie wydają się piękne nawet te na które wcześniej nie zwracam uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooouuuuuuuuuuu
Marzy o tobie, chce żebyś została matką jego dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustostan Pustych Słów
To nie pij tyle, nikt nie kaze ci robic z siebie idioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pójdzieszz
do liceum to zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupereda
do pustostan Napisałam ze jak on wypije to ... itd, a nie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupereda
Moze dla was to jest oczywiste, ale ja sie juz duzo razy sparzylam na milosci i dlatego podchodze do tego ostroznie, z dystansem. Moze mi ktos napisze czy z jego strony to uczucie czy tylko jakies dziwne wygłupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nikt Ci tutaj nie powie, bo to wie tylko ON. Może uczucie a może nie... Ile ludzi tyle sposobów na miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×