Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanie mam pytanie

jakie kolory pasują do granatu ??

Polecane posty

Gość mam pytanie mam pytanie

jakie kolory?? i czy kolor ciemniejszy róż pasuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 674568ohvgcxfv
bialy,czerwony, zielony, niebieski, szary, bezowy, srebrny. zolty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opalona ja
pasuje! Biały. Brązowy. Zółty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie mam pytanie
dziekuje slicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tłumie
jedyny kolor który nie pasuje to czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie mam pytanie
hm.. a dlaczego? duzo osob widze w takim polączeniu.. czarny-granat. Przeciez to sa podobne kolory. Ktos jeszcze uwaza, ze nie pasuje? Zreszta czarny podobno pasuje do wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie mam pytanie
wyglada na to, ze prawie kazdy ?? a jaki napewno nie pasuje? zeby sie nie skompromitowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie mam pytanie
hmmm ... kazdy ma swoje (inne) zdanie wiec juz nie wiem.. macie moze jakis artykul na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sivaa
zieeelony zdecydowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeela
też ostatnio zastanawiałam się z czym połączyć granatu... moja córka połączyła dziś granatową bluzkę z szarym sweterkiem i bardzo mi się podobało, niedawno widziałam powalające na kolana botki (beż z granatem + odrobina brązu) Mam sukienkę wieczorową granat ze srebrem - śliczna. Cudnie też wygląda czerwień z granatem. Osobiście źle się czuję w połączeniu jasnego różu z granatem, choć u innych widziałam i wygląda to fajnie. Na pewno nie połączyłabym granatu z niebieskim, zielenią, pomarańczem, czy żółtym(chyba, że jesteś małolatą i są to ciuszki takie na luzie) Biel pasuje ale wygląda bardzo surowo, zamiast bieli crem, ecru, beż, złoto. Jeśli biel to dobrze byłoby przełamać to jakimiś czerwonymi koralami, apaszką z elementami czerwieni (nie samą czerwienią),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejj tylko nie różowy
różowy i brązowy do granatu??? bleee ani to kontrast, ani podobne do siebie. Okropieństwo. Nie ma nic gorszego, niż połaczenie kolorów typu odcienie niebieskiego/fioletowego z odcieniami różu/ brązowego itp. Kolorowo- by był kontrast - jak najbardziej - ale żby to do siebie pasowało jakoś:) Jeśli chodzi o stonowane kolory tp czarny jak najbardziej pasuje. z resztą czarny do wszystkiego pasuje:). Aż czasem żal ogarnia jak widze dziewczyny - albo takie pseudo elegantki albo takie lalunie gdzie błączą brązową spódnicę i do tego niebieski sweterek. A oczy jescze na różowo pomalowane. Masakra po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik k13
Niebieski, Żółty, Szary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Oczywiście, że róż pasuje do granatu, tylko odpowiednio dobrany (pudrowy, delikatny - taki róż plus granat to jeden z bazowych zestawów dla typu urody "lato"). Tak samo dobrze dobrany brąz i niebieski (ciepły brąz i turkus czy ciepły granat to jedne z ciekawszych zestawów dla "jesieni). Za to czarny z granatem może połączyć i nosić tylko pani "zima", czyli mało która z Polek (to najrzadszy u nas typ urody), i to jest jedyna "pora roku", której pasuje czysta czerń i który może ją nosić, więc z tym "czarny do wszystkiego pasuje" to trafiłaś jak kulą w płot, "elegantko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×