Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maxus

Dodatkowa praca w Tychach

Polecane posty

Gość Maxus

Zatrudnię w ramach dodatkowej pracy studentów i nie tylko na bardzo dobrych warunkach.Możliwość przeszkolenia.CV na e-mail: rekrutacja.job@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vura
ee, co to za firma, co to nie ma własnej domeny i trzeba pisać na gmail'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxus
Domene posiada.Firma zatrudnia w Polsce 3,500 pracowników.Nie jesteś zainteresowany więc nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vura
to czemu nie podasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxus
Czekam na kontakt mailowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACA W TYCHACH
jeszcze lepsze warunki!! julia_557@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxus, napisz proszę, co to za praca, ciężko aplikować na stanowisko, o którym nie ma się pojęcia ... Jakby co - to jest mój mail: bift@wp.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxus pisz prawdę.
Napisz prawdę czy te 3.500 osób to pracownicy , czy akwizytorzy mający jakąś formę umowy o współpracy, umowę agencyjną, o dzieło czy umowę zlecenie. To może szczegół m, ale w Polsce ludzie to mylą. Większość chce etatu. Ja osobiście olałem etat i kilkanaście lat działam samodzielnie, ale pisz konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxus
To praca w największej Niemieckiej firmie finansowej.Oczywiście zarobki prowizyjne.Nie jest to akwizycja.Każdy pracownik pracuje u klienta lub w biurze gdzie ma dostęp do materiałów i komputera.Oczywiście najpierw należy przejść szkolenie i zdać egzamin państwowy za co płaci firma.Najlepiej zacząć w tym biznesie na zasadzie dorabiania sobie po godzinach.Jak tak rok temu zacząłem.Jednakże mój stały etat i zarobki 2600 netto przy 170h zacząłem porównywać do okolo 20-40h w miesiącu i zarobkó 3000 netto.Więc się zwolniłem i pracuje sam na własnym etacie:) Sorry że wczoraj się nie rozpisałem ale nie miałem czasu. Pozdrawiam wszystkich, a jeśli ktoś chce spróbować swoich sił w zawodzie przyszłości to czekam na info w mailu.Piszcie a ja odpisze na każde pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfvgtgyhhhh
taaa doradca finansowy :) ta firma nie jest niemiecka tylko szwajcarksa bodajże :P "Kierownik" szuka kadry tak ?:P Ile 40 os. musisz znaleźć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxus
Niestety nie muszę nikogo szukać,a firma jest Niemiecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdggfdggfhfh
taaaa :) Znam ten numer - kolega jest w tej samej firmie kierownikiem :) Wszystkich na to naciaga bo musisz mieć bodajże 30-40 osób z tego co wiem :) Egzaminy hmmm - masz na myśli te na których kobieta przychodzi i podaje klucz odp oraz nakazuje się w 2-3 celowo pomylić ? :P To ta sama firma :) - zawód doradca finansowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdggfdggfhfh
aha umowa to umowa agencyjna :) Te powierzchnie o których piszesz to są owszem na 2-3 osoby z tych 30-40 - możesz przyjśc i dzwonić po ludziach :P A szkolenia hmm...kolega też je prowadzi :P Bo nałapał tych 30 osób i dostał kierownika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka31
Oferty pracy w Tychach dostępne pod adresem www.praca-tychy.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×