Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Corni

Mój facet kocha mnie i swoją byłą...

Polecane posty

Gość Corni

cześć,mam nastepujacy dylemat: jestem z moim Lubym od dwoch lat. on przede mna byl z dziewczyna rowniez dwa lata,jego pierwsza licealna milosc,byl z tego co wiem od znajomych potężnie zakochany. przyszły studia i rozstanie,nic więcej nie wiem. poznnalismy sie jak juz nie byli ze sobą. nasze początki byly dosyc trudne bo oboje bylismy po związkach i nie chceliśmy się za bardzo angażować,jednak czas zrobił swoje i kochamy się bardzo :)niestety... Moj M. kocha nie tylko mnie. Kocha rowniez swoją pierwszą milosc,i zarzekl sie,ze bedzie ją kochał już na zawsze,bo tak to jest z miłością.Woli być ze mną itede itepe,ale świadomość,że muszę z kimś dzielić jego uczucia jest dla mnei cięzka... na dodatek ta dziewczyna nagle sobie o nim przypomniała i nie daje mu spokoju,on odmawia spotkania itd,ale jej to nie zraża... martwię się coraz bardziej... też byłam w związku,bardzo się zaangażowałam kiedyś i dostałam po dupie,ale nie ma mowy o miłosci do tej osoby,zostaje tylko sentyment co najwyzej... co o tym myslicie? odpowiedzi mezczyzn mile widziane,moze rozjasnicie mi spojrzenie na sytuacje :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była zołza
Mój facet kocha mnie... czy kocha moją następczynię - nie wiem... jesteśmy 6 lat po rozwodzie, ja mam nową rodzinę, on ma przyjaciółkę... nie daje mi spokoju...dzieci nie mamy... nie rozumiem tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek 14.02
Nie kocha Ciebie , on kocha ją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak tak
mozna kochac dwie osoby naraz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze on i kocha Ciebie i tamta. Wyobrazic sobie to moge. Ale niemniej na Twoim miejscu postawilbym ultimatum. Niech sie okresli, czy jest z Toba, czy z tamta. Wszystko inne nie prowadzi do czegokolwiek sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje ci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ex mąż też mnie kocha
rozstaliśmy się z powodu jego zdrady i jest z tamta kobietą. Chciał wrócić, ale ja nie chciałam. Mamy kontakt, bo mamy syna, odwiedza go regularnie. Ja się już zmieniłam i wiem, że męża i pana na stałe nie chcę, więc z każdym nastepnym panem kończy się, gdy on chce zakładać rodzinę. Mój ex jest moim przyjacielem, ostatnio po rozmowie wyszło, że jest zazdrosny o mnie jak kogoś mam. Chciałby wrócić, więc wybrałam wariant najlepszy dla mnie, jest moim kochankiem, a ta jego nowa niech pierze mu skarpetki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×