Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oriflamka666

Kupon Oriflame ze Swiata Kobiety

Polecane posty

Gość Oriflamka666

Czy te kupony można jeszcze zrealizować ? Czy już ich nie ma ?? Jeśli tak to poszukuję konsultantki z Katowic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratkaaaaa
bezsens.... złożyłam zamówienie 10.04 i wpisałam 2 kody i nie dostałam żadnego zestawu :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.04 były jeszcze na pewno dostępne w sumie klientkom ponad 22 zestawy zamawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflamka666
Szkoda, że już nie ma tych zestawów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratkaaaa
może i były ale ja nie dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflamka666
Andzia a w jakim rejonie działasz ?? Poszukuję najlepiej kogoś z Paderewy ew. centrum Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
centrum Katowic jak najbardziej :) jak i Paderewa nie ma problemu lub inne strategiczne miejsce typu McDonalds na Stawowej, CCC, ul.Sokolska, Dworzec PKP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflamka666
No to jakby co , to sie do Ciebie głoszę :) Interesuje mnie ten żel do mycia rąk bez wody. Czy on się nadaje dla dzieci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej jest w niedużym opakowaniu mozna schować do torebki wziąć na plac zabaw, jest również antybakteryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Jestem konsultantka z Łodzi i okolic oraz cała Polska Zapraszam. zapisując się do klubu mamy spory upust kupując tylko dla siebie ,bonusy i prezenty,nawet kupując tylko dla siebie.Nie istotne ile kupujesz zawsze masz ten sam upust. Pomagam osobom które zapisują się u mnie. oprócz zysku ze sprzedaży-23% można otrzymać od 3% do 21% upustu szczegóły na gg lub e-mail. Pozdrawiam Ewa xara4@op.pl gg1022009 wstąpienie do klubu- symboliczna 1zł http://pl.oriflame.com/consultants/php/php-show.jhtml?nameInUrl=pl_kosmetyczkapani&_requestid=3304844 oferuję pomoc w pierwszych krokach...w klubie Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×