Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

K. Halleya

paranoja, nie sądzicie?

Polecane posty

ale co sie dzieje? widzę, że coś wisi w powietrzu:P, ale chyba głowne tornado ominęłam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witkacy jesteś zerem
i do tego impeotentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kant choooja
i mój temat też skurkowańcy skasowali :O a właśnie wyrażałem w nim moje zdumienie,że jak znika "dopieszczona" to się nagle "warkocz" pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy Dopieszczona/Niedopieszczona=Warkocz=V33 niezwykle odkrycia!! A kim ja jestem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kant choooja
załozyłem już 3 tematy że warkocz i dopieszczona to ta sama osoba i w ciągu kilku sekund został on usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnieliście o podniebieniu
ojeju jeju wszyscy to wiedzą na palcach jedej ręki można policzyć osoby, które mają zawsze po 1 nicku i tylko pod nim piszą reszta to bałagan i wolna amerykanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kant choooja
dopieszczona zniknęła dzisiaj i zakrywa się warkoczem hehe :) puste cipsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kant choooja
ale dopieszczona vel. warkocz jest tak tępa że nawet stylu pisania nie zmieniła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnieliście o podniebieniu
ale by się śmiesznie zrobiło gdyby do jednego IP mozna było mieć tylko jeden nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnieliście o podniebieniu
i trzeba by sie zawsze logować wszyscy by byli megamili, nikt by nie przeklinał każdy by błyskał intelektem i życzliwością ale nudy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wypraszam sobie, ja mam jeden nick nie zmieniany od jakiegoś roku i dlatego właśnie przez niektórych jestem znienawidzona. bo nie piszę jako Asisko- lubię Cię witkacy, a za moment na pomarańczowo albo inaczej na czarno jadę po Tobie jak po łysej kobyle. mam jeden nick z prostego powodu- nie mylę rzeczywistości z fikcją, i wiem że nikt nie wie, kim jest Czarne Asisko1313 i czy mnie lubią, czy nie- zwisa mi to. co innego w rzeczywistości- trzeba być czasem dyplomatą bo jak zapamiętają Twój ryj i skojarzą że zjechałaś kogośtam to można mieć przesrane. także dyplomacja :P a tu Czarne Asisko leje na to co o nim myślicie. a ja mogę być w 100000% szczera i komentować każde słowo i posunięcie Ci którzy mają po 2-3 czarne nicki i używają ich codziennie widocznie pomylili świat realny i internetowy. bo maski są TYLKO w życiu i u Gombrowicza. :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnieliście o podniebieniu
Asisko - nie każdego na to stać :) to jedno a drugie, wszystko zależy od tego po co ktoś tu bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu bywam bo można sie tu nieźle oderwać od powagi codzienności, pogadać o tzw. \"dupie marynie\" (czego nie można zrobić dajmy na to w szkole czy pracy), można poobserwować śmiesznych ludzi którzy traktują to forum jak drugie życie, no i ponabijać się z przegrańców życiowych, którzy piszą jakby mieli tytuł prof dr. mgr. potrójnie hab a piszą \"ja kce rzeby ktoś mi wytumaczył ...\" bo z nikogo się nie naśmiewam, nigdzie- ani w necie, a ni w życiu prócz ludzi GŁUPICH i PUSTYCH. Nie mogę takich znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy nie rozumiem zdania- "prawda jest taka że albo jesteś kimś albo zmieniasz imiona z których każde jest kimś innym" no jestem kimś- robotem nie jestem. a nick mam jeden, ale nie będę ci tego tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×