Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Około 50 procent Polek zarażonych jest wirusem HPV.

Polecane posty

Istnieje około 100 typów HPV, spośród których jedne są groźne a inne nie. Te groźne powodują powstanie nowotworów szyjki macicy, na które każdego roku zapada 3600 Polek spośród których 2000 umiera. HPV infekuje również męskie narządy płciowe. Dlatego Ministerstwo Zrowia i Narody Fundusz Zdrowia zalecają Polkom szczepienia przeciwko HPV. Więcej informacji na stronie: www.hpv.pl Pamiętajcie też żeby odwiedzić GaGa Haus: www.ladygaga.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheuuuuuuuuaaaaaaaaa
na cytologii zapewno wychodzą jakieś zmiany ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tej stronie możecie zobaczyć zdjęcia szyjki macicy pewnej zdrowej, 25-letniej kobiety która nie rodziła jeszcze dziecka. Na stronie są 33 zdjęcia z których każde przedstawia jej szyjkę macicy podczas każdego kolejnego dnia jej 33-dniowego cyklu: http://www.beautifulcervix.com/cervix-photo-galleries/photos-of-cervix/ Pozwolę sobie na osobistą uwagę iż ta Pani ma bardzo ładną szyjkę macicy. P.S. Zdjęcia opublikowała ona sama w geście kurtuazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheuuuuuuuuaaaaaaaaa
ja zawsze miałam II grupę.. mimo różnych ''zabiegów'' farmakologicznych... ale u mnie to chyba dziedziczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli stan twojej szyjki macicy jest stabilny - w ciągu kilku badań nie pogarszył się, to znaczy że twoja szyjka jest OK. Mimo II grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady nie gaga
HPV to choroba, która jest bardzo rozpowszechniona, ale lekarze to dupy i nie potrafią jej rozpoznać. Sama to przeszłam i wiem. Pokazuję małą brodawkę koło warg sromowych, a lekarz: toż to kłykciny (HPV). Idę do innego lekarza i mówi że basolutnie nie, bo jedno od drugiego znacząco się rózni. No to robię sobie test HPV i wychodzi że nie mam dna wirusa. I bądź tu mądr, skoro nawet lekarze się nie znają. A szcezpionka jest tylko la tych, co nie mają wirusa i kosztuje koszmarne pieniądze, a na domiar nie jest 100% skuteczna. Nad ą najlepszą trwają badania dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o raju
Agencie, co dla Ciebie znaczy II grupa? Dla kobiety, która rodziła, II grupa to podstawa, bo I nie będzie miała już nigdy w żadnym wypadku mój drogi. Więc nie pisz "mimo II grupy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na polskim rynku dostępna jest szczepionka SILGARD. Jedna ampułkostrzykawka (0,5 ml) kosztuje 480 PLN. Ponoć jest bardzo skuteczna. O raju, nie wiedziałem tego co napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheuuuuuuuuaaaaaaaaa
ja jeszcze nie rodziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnieliście o podniebieniu
ta nagonka na szczepienia przeciwko HPV to działania lobby farmaceutycznego przecież ta szczepionka nie jest do końca skuteczna w każdą reklamę wierzysz Florek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj z kolei inna Pani opublikowała zdjęcia swojej szyjki macicy przed stosunek płciowym i po nim. Przed: http://www.beautifulcervix.com/wp-content/uploads/2009/02/cervie-pre-coitus-1024x816.jpg Po: http://www.beautifulcervix.com/wp-content/uploads/2009/02/cervie-post-coitus-988x1024.jpg Widać wyraźnie lubrykant pokrywający ściany pochwy oraz nasienie zebrane na dnie pochwy przy szyjce macicy. Zdjęcie wykonano 7 minut po wytrysku nasienia w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość columbian girl
Przepraszam bardzo agencie, ale jakie jest tu Twoje zadanie w tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnieliście o podniebieniu, ta szczepionka przeciwko HPV jest jak najbardziej skuteczna. Najlepiej jest ją zaaplikować kobiecie jeszcze przed rozpoczęciem współżycia seksualnego w wieku powiedzmy 14-16 lat.] Aczkolwiek można ją oczywiście podać kobiecie w każdym wieku. Tutaj kilka zdjęć szyjki macicy 35-letniej kobiety która urodziła czworo dzieci: http://www.beautifulcervix.com/cervix-photo-galleries/age-35-4-vaginal-births/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agent weź ty się lepiej za
normalną robotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Columbian girl, moim zdaniem jest służyć wam informacją i poradą. I pamiętajcie żeby wejść na stronę www.ladygaga.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość columbian girl
Agencie, coś naciagasz prawdę. Ginekologiem nie jesteś, to raz. Agentem L.G. też nie. Więc nie rozumiem tego zamieszania. Czyżby Twoja idolka cierpiałą na HPV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz znać prawdę ? Jestem studentem którego interesuje specyfika oraz rozwiązywanie problemów natury ogólnospołecznej z zakresu prawa, kultury, zdrowia, polityki i gospodarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Lady Gaga, to jest zdrowa z tego co mi wiadomo. Rety, ten temat strasznie mnie "wypompował"...uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ktos tu bzdury napisal hpv mozna miec i wyprzec, moga zostac tez slady hpv (klykciny albo jakies tam zwyrodniale komorki) a hpv moze juz nie byc moze tez miec cale zycie - wtedy czesciej trzeba robic cytologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sie pewnosci czy sie ma/nie ma hpv dopoki nie zrobi sie badania na obecnosc (platne ok.180zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×