Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunetkaa8444

Dziwne to poradzcie mi prosze co o tym sadzic, aplikacja

Polecane posty

Gość brunetkaa8444

Wyslalam dzisiaj CV w odpowiedzi na ogloszenie z urzedu pracy do pewnej firmy, praca biurowa. Za jakies 2h dostalam jednozdaniowego maila " Z ogromna radoscia zapraszamy pania na rozmowe kwalifikacyjna jutro o godz ..." I tyle, bez zadnego podpisu ani nic! czujecie? Sprawdzilam i firma rzeczywiscie istnieje ... Odpisalam wiec ze uprzejmie dziekuje i czy mogli by potwierdzic adres gdzie mam sie stawic, i znow w odpowiedzi dostalam tylo nazwe ulicy i nic wiecej! Czy to jest normalne czy podejrzane? Dodam ze oferta jest z urzedu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvbf
to ze z urzedu pracy to nie znaczy ze nie jest trefna . ktos po prostu nieprofesjonalnie meila spreparowal . co ci szkodzi idz tam a jak bedzie kicha to pojdziesz w dluga i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa8444
Problem w tym jak oni tak odpisuja na maila to swiadczy o ich niesolidnosci czy jak to nazwac, wiec nie bardzo bym chciala dla takiej firmy pracowac:/ Pierwszy raz spotykam sie z taka nieprofesjonalnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa8444
No nikt nic nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvbf
a co tu radzic? chcesz jedziesz nie chcesz nie jedziesz albo ryzykujesz albo nie. krotka piłka . a sam e-mail swiadczy o niekompetencji osoby co go robila a niekoniecznie o calej firmie chociaz masz prawo tak myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclove
idz i zobacz co to mi tak pisali tylko adres i date i się okazywało potem że to jakaś akwizycja albo wellness ble ale kto wie może jakaś normalna firma a nie naciągacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×