Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marau

szukam pani do sprzątania Warszawa-Wola

Polecane posty

Gość Marau

Szukam pani do sprzątania niewielkiego (37 m) mieszkania na Woli, raz w tygodniu. Podstawowy zakres obowiązków to: wycieranie kurzu, mycie podłóg, odkurzanie dywanów i mebli (koty), sprzątnięcie łazienki i kuchni. Od czasu do czasu dodatkowo mycie okien, prasowanie, odświeżenie kap i narzut, posprzątanie kuchennych i łazienkowych szafek w środku i inne bieżąco uzgadniane. Oferuję miłą i serdeczną atmosferę, żadnych nietypowych dodatkowych zleceń, nie targuję się - ustalona stawka będzie obowiązujaca. W zamian oczekuję uczciwości, dokładności, solidności i pozytywnego nastawienia. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na maila kora.munroe@gazeta.pl Proszę o przesłanie w mailu swoich oczekiwań finansowych i ewentualnych pytań o szczegóły. Proszę też o określenie swojej dostępności czasowej - najchętniej piątki, ewentualnie inne terminy też wchodzą w grę. Możemy się rozliczać za godzinę lub za metr kwadratowy. Kontakt kora.munroe@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam pania .klania sie kazimierz jeslio pani by sobie zyczyla niewolnika do sprzatania to chetnie sie podejme tej pracy za darmo raz w tygodniu 4godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro_fesor

Witam Panią. Kłaniam się Zygfryd Nowaczek. Mogę Pani serdecznie posprzątać każdy kącik i każdą dziurkę wypucować.
Znam się na tym jak mało kto. Jestem elokwentny i małomówny a dużorobny. Jak nikt czyszczę kapy, szczególnie jak są bardzo brudne kapska. Myję nie tylko podłogi, ale też przednogi, zanogi i między nogami. Aha i ja też się nie targuję - jak ma być kopulacja to będzie, choćby mi warzecha odpadła. Co do oczekiwań finansowych - to niestety cenię się dość znacznie - każda wizyta to koszt 400 zł w podstawowym pakiecie, ale będzie się u Pani błyszczeć jak psu macica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Czyścioch

A dlaczego to nie może być Pan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×