Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juliiia007

pomocy!!!!!!!!!

Polecane posty

pisal ktoś pracena temat:walory turystyczne Polski oraz przykłady regionow o takich walorach?????prosze o pomoc,bo ja z tym internetem nie dojde do porozumienia:(tak namieszane jest ze szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppop
a na kafeterii to nie masz problemow zeby napisac... nie ma to jak lenistwo i pasozytnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki prosty temat
Lenistwo i pasożytnictwo, rusz tyłek a nie skomlaj pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o czym juz masz napisane? Są tu osoby z różnych stron Polski to każdy może jakiś pomysł podrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mila odpowiedz:)no mam wstęp napisany co to sa walory ale mam dokonać klasyfikacji i podać przyklady terenów o odpowiednim walorze.....Mam wypisane pare tych walorów np.wypoczynkowy i moga byc przykladem np gory Tatrya ale jak rozwinąć to?nie moge albo nie umiem nic znależć pod tym wzgledem na internecie........albo np.przyklad waloru krajoznawczego??jaki przylad tu moge dac??co to jest walor krajoznawczy??nie umiem definicji na papier zlac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze surowe
czy ty piszesz wypracowanie gimnazjalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a wyglada na gimnazjalne??:)spoko:)no nie gimnazjalne,niby taki temat z pozoru dosc prosty sie moze wydawac ale jesli zadnej ksiazki nie mam w domu a w internecie namieszane jak u cyganki w tobolku:)to trudno madrze cos napisac a chcialabym wypasc dobrze,w ogole to chodzi o to ze za pozno prypomnialam sobie ze mam ta prace do napisania i tu tkwi problem:-/przynajmniej gdybym czas miala to zalatwilabym jakas ksiazke.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoo
zacznij od ogolnej definicji walorow potem przejdz do konkretnych i podawaj przyklad + argumentacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz wstęp to już jesteś za połową :D Ale dobrze myślisz - zrób punkty po tych walorach, tylko napisz swoimi słowami i przykłady dorób. wypoczynkowe - zastanów się jak lubisz wypoczywać - aktywnie? leżeć? No to z aktywnego wypoczynku jak najbardziej mogą byc Tatry (możesz znaleźć w necie przykład jakiejś polecanej trasy i dlaczego ją akurat uważasz za ciekawą (możesz dla jaj np przeliczyć kilometry do przejścia na spalone kalorie ;) ) równie aktywne mogą być jakieś stadniny kuców na których można jeździć - sa takie miejcsa po Polsce, trzeba poszukać. Kajaki - wymień rzeki na których można to robić itp itd A wypoczynku spokojnego może być plaża nad morzem czy jeziorami (wymień kąpieliska, resorty) Zastanów się co byś chciała robić w wakacje - i sprawdź w których miejscach Polski można to robić. krajoznawczy - nie znam definicji ale na chłopski rozum to takie dzięki którym poznajesz kraj - wszelkie muzea, ale też pomniki przyrody, ważniejsze cmentarze, miejsca bitew, powstań... Długo by można pisać :) Szkoda tylko że za oknem ładna pogoda i ptaki śpiewają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno - wielce mądrego nic nie napiszesz - w końcu Polska jaka jest każdy widzi i nie ma w tym tajemnic ;) Ale możesz napisać coś różnorodnego, ciekawego i naprawdę wartego przeczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serata
mella zdziwiła byś się ile w Polsce jest ciekawych zakątków i pereł architektury. Polska jest bardzo pięknym krajem ale kompletnie nie potrafi się tym pochwalić na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×