Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Zastanawiam się nad Czarnym Asiskiem.

Polecane posty

Zaniepokoiło mnie to że Asisko będąc w ciąży stało się dla spotykanych facetów (w tym dla swojego partnera) atrakcyjniejsze. Powiem szczerze że pachnie mi to jakimś mrocznym fetyszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie to
zaniepokoiło. zwykle bywa odwrotnie. :classic_cool:czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tobą. Zwykle ciąża osłabia atrakcyjność seksualną kobiety. Trzeba pilnie sprawdzić historię przeglądania stron internetowych przez partnera Asiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partnera
? po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem nawet więcej - nie powinniśmy chyba prowadzić rozmowy o Asisku podczas jej nieobecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę żeby było to niestosowne. A wracając do tematu, to podejrzewam że sytuacja może mieć coś wspólnego ze zjawiskiem określanym jako maiesiophilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpyerdolycie się plotkarze na mierę mojej sąsiadki? tzytze to mi akurat z D do DD na razie urosły. a wiem, że bardzo dużej ilości facetów podobają się kobiety w ciąży. i mój facet nie jest na nic chory, a fetysze ma całkiem normalne. Agent tu koorva nie masz nic do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent ja się obawiam że ty cierpisz na przewlekły stan zwany przez niektórych lekarzy "chronicznym brakiem zajęcia spowodowanym ubogim ilorazem inteligencji, oraz brakiem własnego życia, które zmusza do zajmowania się życiem innych" w skrócie "nie lubimy takich kulturalnych palantów" zajmij się może swoimi fetyszami, np. waleniem konika pod globalne ocieplenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ja koorva napisałam że jestem atrakcyjna? to nie cholerne biuro matrymonialne tylko forum erotyczne, na którym temat "czy facetom podobają się kobiety w ciąży, bo w moich obserwacji wynika że tak" jest jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem twarda i seksowna potem następuje znak zwany dwukropkiem, a potem jest link na który trzeba wejść, zobaczyć obrazek i domyślić się że cały napis jest ironią w stosunku do samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florek- denerwuja mnie twoje tematy, ale tym razem chyba przegiąłeś. Nie masz własnego zycia, tylko pozostaje ci to wirtualne? Wyjdz do ludzi, moze poznasz kogoś i bedziesz miał prawdziwe życie jak inni ludzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go nie widziałam. opatrzność czuwa nademną chyba :O słoik pękający w dooopie... Dżiżys... a potem może jeszcze facet orgazmu dostał bo mu prostatę popieściło? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×