Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamea7

Czy możliwa jest zdrada po rozwodzie??

Polecane posty

Gość ale do czego ci ten ślub
jak po rozwodzie to chyba już nie zdrada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój exmen odszedł ode mnie do dziewczyny młodszej od niego o 21 lat.Po dwóch latach zamieszkiwania z nią,orzeczono nasz rozwód z jego winy.Jestem już 1.5 roku po rozwodzie. Miał głęboko gdzieś co dzieje się ze mną i dziećmi a nawet olał fakt że niedawno został dziadkiem.Ja jestem 42 letnią babcią :) z czego się bardzo cieszę a on zabrania na siebie mówić dziadek _każe do siebie mówić \"ciacho\" ;) Kiedy byłam sama i minął rok od rozwodu,poznałam człowieka który pokochał mnie całym sercem :) Niebawem \"ciacho\" niespodziewanie powróciło do domu.Jest głównym najemcą więc niewiele miałam do powiedzenia i aby w domu był jako taki spokój przymknęłam oko i stwarzaliśmy pozory......rodziny?? sama nie wiem jak to nazwać Był to raczej dziwny układ ale pozornie wyglądało to tak jakbyśmy nigdy nie dostali rozwodu. Do czasu gdy któregoś dnia do mych drzwi nie zapukał mój nowy mężczyzna,Nie kryłam wcześniej przed exem ze jest ktoś kto mnie kocha,ale kontakty z obecnym odłożyłam do chwili gdy sytuacja w domu się jakoś unormuje. Po trzech minutach rozmowy za drzwiami powiedziałam exowi że był to właśnie \"ten człowiek\"nie kryłam prawdy,bo uważałam że powinnam być szczera. Wtedy to usłyszałam że jestem parszywą Q...ą itd... ;/ Palant o mało mnie nie udusił,jest śmiertelnie obrażony i na każdy, kroku robi mi przykrości. Może któraś z Was powie mi,bo ja już tu nic nie rozumiem ..jakim prawem i o co tu chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google działają przecież
twój ex robi ci wodę z mózgu, a ty się na to godzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma ikea
Ja jestem 42 letnią babcią z czego się bardzo cieszę no to rzeczywiscie masz sie z czego cieszyc, ze dzieci zyciem sie nie pocieszyly tylko bahory beda nianczyc :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyy moherzeee
masz naprawde 42 lata.............? bo piszesz jakbys miała 22.... sorry nie wiesz co zrobic z wlasnym zyciem? pytasz czy po rozwodzie to zdrada? :D:D niedlugo zapytasz dlaczego moj acórka zaszła w ciąże i skąd się biora dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę z nim mieszkać bo nie mam innego lokum a on tu jest głównym najemcą :/ a wnuczka to największy skarb jaki miałam i nie widzę nic złego w byciu matką w wieku 21 lat... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magma ikea_nie waż się nazywać mojej wnuczki bachorem,co Ci to dziecko zawiniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to na pewno była planowana ciąża! A nie możesz się wyprowadzić gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3/4 z Was na 100% było dziećmi planowanymi prawda ?? Chwała waszym rodzicom,ale to nie temat o małej dziewczynce tylko o 47 letnim ciachu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma ikea
nic mi nie zawinio przeciez tak tylko napisalam! jak tu wyzej napisala dzieczyna napewno oboje z chlopakiem ( bonapewno nie mezem no chyba byl slub w poplochu bo dziecko w drodze0) planowali to dziecko, dojrzali psychicznie do tego, maja swoje lokum zarabiaja na siebie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo bzdury wypisujesz, że nie widzisz nic złego w 21 letniej mamusi. Niech ma. Nic mnie to nie obchodzi, zapewne jest też już dobrze ustawiona na całe życie, robi świetne studia i cud miód z orzeszkami. No ale co kto lubi. A Twój były mąż jest idiotą, którym bym się nie przejmowała i nie mieszkała z nim!!!!! Nie mogłabym patrzeć na kretyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma ikea
to nie bylo podzialu majatku po rozwodzie itd? ze teraz w kazdej chwili moze sobie do was wejsc i mieszkac? czemu o to nire zadbalas zeby wiecej jego geby nie ogladac? ale pewnie nie mieliscie co dzielic, bo sama piszesz "ze on jest glownym najemca" wiec pewnie wynajmujecie, ale wtedy umowe najmu nowa mogliscie zrobic na Ciebie, a on u nowej pizy powinien sie zamelodowac ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mają ślubu,to fakt.Pracują ,zarabiają i wychowują...czy coś w tym złego że nie usunęli ciąży? Wiem że nie tak powinno być...ale los płata figle nawet tym doskonałym. Jeżeli na tym mają polegać Wasze porady to ja bardzo dziękuję :/ Wydobywa się z Was tylko jad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma ikea
ale jak mamy Ci radzic jak nie odpowiadasz na zadane ci pytania? pytalam jak wygladal podzial majatlu itd a ty ilczysz i wciaz piszesz o tym benkarcie :( opowiedz cos wiecej to cos wygłówkujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co to k..za rozwód
bez podziału majątku i mieszkania? weż sie nie osmieszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markkkkkkkkkkkkkka
po 5 latach mozna glownego najemce wymeldowac ,trzeba wskazac jego adres ,wiec sama zaniedbalas sprawe wyprowadzenia ciacha z mieszkania;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na sprawie rozwodowej nie
załatrwia się spraw majątkowych. Albo sie małżonkowie dogadają, albo trzeba założyć nową sprawę. Jak nie wiesz, to się sam/a nie osmieszaj. Ja mam z eksem rozdzielczość i podział majątku notarialny, ale i tak, pomimo rozwodu mamy jedno wspólne konto i kredyt, bo łatwiej tak, niż w chwili obecnej komplikować sprawy z bankiem, przepisywać kredyt na jedną osobę, ustalać nowe zabezpieczenia. . Po prostu się dogadaliśmy i tyle. Sąd nam nie może niczego narzuicić, bo jesteśmy dorośli i możemy mieć konto z kim chcemy. Tak samo jest w sprawie majątku przy rozwodzie. Sąd sam nie ingeruje, chyba, że małżonkowie złożą taki wniosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było co dzielić podczas sprawy rozwodowej bo w ciągu 8 godzin gdy byłam w pracy,ogołocił całe mieszkanie.Zanim prokurator ruszył ..wszystko zostało sprzedane i d...a/ Z mieszkaniem sąd postanowił przydzielić mu jeden pokój ponieważ jest on głównym najemcą. Kiedy mieszkał z kochanką próbowałam wymeldować go z urzędu...ale cwaniak pojawiał się raz w msc.a w takim przypadku nie ma podstaw i umorzyli sprawę :( Ci którym sprawia radość poniżanie 15 msc-go dziecka współczuje serdecznie bo ta mała dziewczynka jest śliczna i kiedyś nie daj p.B .. zostanie waszą synową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i ach
nie ma prawa robic ci zadnych uwag. twoje zycie prywatne po rozwodzie nie jest jego sprawa. nie daj sie!!!!!!!! i w ogóle zrób cos zeby z nim nie mieszkac, tak sie na dłuzsza mete nie da. kilkam jednym palcem teraz, sorry za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyś babcią bękarta
taaaa, 42-latka ma wnuczkę w wieku 15 mies. czyli babcią zrobili ją jak miała 40 lat :-D to tak jest jak dzieci mają dzieci :-O potem rozwody i dzieci tych nieodpowiedzialnych mam znowu mają dzieci w wieku niedojrzałym :-( PATOLOGIA SPOŁECZNA DZIEDZICZONA I WYUCZONA W RODZINIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to nie rozumiem
jak dajesz dooopy byłemu mężowi, przyjmujesz go pod swój dach i stwarzacie pozory normalnej rodziny, a w tym czasie swojego innego faceta odsuwasz na bok, do czasu unormowania się sytuacji (jakiego unormowania??) to czemu sie dziwisz durna babo?? nie trzeba miec ślubu, żeby doszło do zdrady - chłopak może zdradzic dziewczynę, narzeczona narzeczonego - skoro Ty żyłaś ze swoim byłym jak żona z mężem to wcvale się nie dziwie, że się facet wkurwił, jak mu po kolejnej upojne nocy przedstawiłas nagle swojego chłopaka :D :D ja pierdole, dumna babcia... córka chyba po Tobie mądrość zyciową i rozwagę odziedziczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj sobie co oznacza słowo ---POZORY aż żal czytać te Wasze komentarze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea to forum jest
zdominowane przez cichodajki. Jak tylko pojawi się temat, że facet wrócił do żony, to by ją zjadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą sobie wziąć to moje 47 letnie ciacho :)... (czytaj piernik) ponieważ ja go już nie chcę.Za bardzo się zeszmacił ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, kobieto WIECEJ ASERTYWNOSCI. Czemu sie nie bronisz? Powiedz mezowi: "nie zycze sobie nazywania mnie Q..rwa, kiedy to Ty mnie zdradziles i ponizyles. Teraz juz nie jestesmy malzenstwem, i to jest tylko i wylacznie moja prywatna sprawa, z kim jestem w zwiazku i z kim sie spotykam. TOBIE NIC DO TEGO, ty tu tylko jestes lokatorem. Spadaj na drzewo."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam mu to.... wtedy dostał szału. W domu nastała cisza jest śmiertelnie obrażony. Jakim prawem? To on się Q ...ł nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pozostaje ignorowanie go, i jak cos bedzie jeszcze gadal, stosowac metode "zdartej plyty" i powtarzac to samo do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
I po co się przejmujesz, że jest śmiertelnie obrażony?! Przynajmniej masz spokój. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×