Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2 dzieci

dziewczyna z 2 dzieci...pokocha ją ktoś?

Polecane posty

Gość 2 dzieci

czy dziewczyna z 2 dzieci ma jeszcze szanse na to ze ktos ja pokocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w zyciu przenigdy
teraz młodej atrakcyjnej lasce znależdz parntnera a co dopiero z dziećmi!!!!! zapomnij:) No chyba że na pobzykanie na miesiąc na dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z poludnia
Kurde mi trudno znalezc faceta, a jestem mloda, bezdzietna, atrakcyjna, sympatyczna... wiec wybacz ale marne sa twoje szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma prawo do szczescia,trzeba wierzyc a mom zdaniem sa panowie ktorym nie beda przeszkadzac pociechy partnerki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miusuc
ja cię pokocham...jesteś lepsza niż wszystkie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szfgvhbnm
A dlaczego ta dziewczyna,młoda z 2-giem dzieci tak głupia była,ze z takim złym facetem zrobiła sobie druygie dziecko? No bo przeciez jakby był dobry to nie zostałaby sama.Jedno dziecko to OK.,bo człowiek nie moze jeszcze wiedzec na co stac partnera.Ale zeby sobie drugie dziecko robic z kims kto nie jest OK.to idiotyzm.takie dziewczyny sa mało inteligentne,wiec trafia ponownie na facetow ktorzy wydadza sie im OK.i napłdza nastepne dzieci i historia kołem sie potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertwtwe
Kobieta z 2 dzieci na pobzykanie ?? lol koles chyba zartujesz chyba ze mamusia zostawia dzieci u kogos tam i idzie w tany ale tak to dzieci sa za duzym problemem jezeli chcesz sobie tylko pobzykac , kobieta z dziecmi to duzo trudniejszy kasek niz bezdzietna dlatego ze trzeba sie nia dzielic z dziecmi a na to zgodzi sie tylko facet ktoremu bardzo na niej zalezy . Taki zwiazek to z jednej strony problem - bo obowiazki i ograniczenia pozatym kobieta ze wzgledu na dobro dzieci moze byc z kims bo zaakceptowal dzieci a nie z wlasnej checi i potrzeby :( ale za to umie bardziej docenic mezczyzne :) dlatego jezeli kobieta ma dzieci ale rozpaczliwie nie szuka ojca dla nich ale mezczyzny dla siebie ktory zaakceptuje jej dzieci to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie takich bab
Te 2 dzieci dałas dupy i teraz szukasz tatusia dla swoich dzieci,co kasy za mało masz zeby je wychowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akalaka a czego się spodziewasz na forum gdzie siedzą prawiczki szukające dziewicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missssss you
ja mam troje dzieci i nigdy nie mialam problemu ze znalezieniem partnera , nigdy nikomu nie przeszkadzalay moje dzieci, teraz jestem w udanym zwiazku i dzieci nie sa tu zadna przeszkoda bo my sie naprwde kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 29
A czy ta dziewczyna była w związkach po rozstaniu z ojcem tych dzieci ?? Jeśli była to ja się te związki kończyły ??? Pewni większość uciekała prędzej czy później, myślę że człowiek który pokocha Ciebie i dzieci trafia się 1 na milion. Takich przelotnych którym będzie zależało tylko na jednym może być dużo ale nie sztuka jest żebyś Ty była szczęśliwa ale twoje dzieci jeśli one będą szczęśliwe on będzie kochał je tak samo mocno jak Ciebie to i Ty będziesz szczęśliwa. To może wydaje się trochę głupie ale tak jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretaaaa
Oj Ciężka sprawa może kogoś znajdziesz ale taki który będzie potrafił się Tobą dzielić z nie swoimi dziećmi jest rzadkością :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
zgadzam se z przedmowca.... dwa dzieciaki zrobilas i teraz szukasz nowego byczka pewnie jeszcze chcesz zeby sie zajmowal dzieckiem albo pomagal finansowo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missssss you
zaden facet nigdy ode mnie nie uciekl,zawsze bylo tak ze ja ich zostawialam a oni i tak chcieli wrocic do mnie,byly to zawsze dlugie zwiazki,naprawde jest duzo facetow ktorym to nie przeszkadza ze kobieta ma dzieci,poprostu odchodzilam od nich poniewaz z mojej strony uczucie do nich gdzies wygaslo,dodam ze jestem samodzielana zadbana 35 -cio latka i nigdy nie mialam ani nie mam problemu zeby kogos sobie znalezc w kazdym wieku, tak ze nie zgadzam sie tutaj ze kobieta z dziecmi jest przegrana bo to nie prawda i taka owo mozna pokochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donmnmklop
missssss you--ty to ty,ale wiekszosc kobiet,dziewczyn z dziecmi jednak ma innaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 25latka
Ja też mam 2 dzieci od 3 lat szukam szukam i tylko na frajerów trafiam którym chodzi tylko o sex :( Każdy mówi na początku że mu nie przeszkadzają dzieci a w rzeczywistości nawet jak wyjdziemy na głupi spacer to się wstydzi z nami iść i tylko rozgląda czy ktoś znajomy go nie widzi :( Już nie mam siły :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaKochana
Ja też jestem sama z dzieckiem ale to nie oznacza że dupy gdzie popadnie dawałam jak tu niektórzy "inteligentni" piszą innym.Są różne przypadki w życiu.Może chłopak rzucić po tym jak dowie się o dziecku, może być nieodpowiedzialnym frajerem o czym można dowiedzieć się gdy jest już za pózno, może zdradzić i kobieta sama z dziecmi odejdzie i wiele innych przypadków.W moim przypadku on mnie kocha ja jego też.Ale jest nieodpowiedzialny,głupi(wcześniej nie był taki)nie dba o nas tak jak powinien i nie wywiązuje się z żadnych obowiązków ojca.Ciągle się kłóciliśmy.Teraz jesteśmy osobno i oboje próbujemy to wszystko poskładać chodz nie wiadomo co z tego wyjdzie.Ale dziewczyna z dzieckiem lub dziecmi też może znalesc faceta i to wartościowego.Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy niektorzy jestescie pokreceni. to ze 2 dzieci jest to nie znaczy ze laska daje dupy jak popadnie. skoro sytuacja jest jaka jest to dziewczyna ma widoczoie powod zeby nie byc z dzieciorobami tylko szukac prawdziwego szczescia dla siebie i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 25latka
Ja już straciłam nadzieje ze znajdę kogoś:( mimo że jestem ładna mam dobrą prace rodzice też mi bardzo pomagają to nie mogę znaleźć nikogo kto pokocha mnie i moje dzieci :( Fakt ze mieszkam w małym mieście ok 60tys Gdzie prawie każdy każdego zna jak szłam ulica czułam na sobie wzrok wszystkich ludzie obrabiali mi tyłek ;/ W zasadzie chyba nadal tak jest tylko nie przywiązuje do tego już takiej uwagi ;/ Kiedyś byłam młoda i głupia i to teraz się za mną ciągnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym cie pokochał
ale nigdy nie pokochalbym twojego dziecka :) twoje dziecko bym akceptował ale bym się nim nie zajmował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz odpadasz jako model na faceta dla kobietek z dziecmi. skoro jestes z kobieta to jej dziecmi rownierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym cie pokochał
moge byc z jej dziecmi ale bym sie nimi nie zajmował :) niech to robi ten co zaplodnił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym cie pokochał
a co moze ma seposzukac jelenia który je bedzie wychowywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek z wiara... ja nie musze szukac kogos kto by lozyl na moje dzieci bo mi to nie potrzebne. a co do dzieciatych facetow...znam paru i to naprawde swietni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli tak jak w nikach macie po 25latek to trudno jest znalezc fajnego i odpowiedzialnego faceta w ogole. facet przed 30, lekko po 30 jest zwykle nie przygotowany na bycie tata i raczej szuka kobiet bez zobowiazan, niestety taka prawda. zgadzam sie tym samym z : nigdy w zyciu przenigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×