Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bolaaa17

Co mam zrobic-

Polecane posty

Witam. Od pewnego czasu znalazlam sie w bardzo trudnej sytuacji. Jestem z chlopakiem od 2 lat. Przez ten czas wiele sie w naszym zwiazku wydarzylo on kilkakrotnie mnie zostawial a ja blagalam zeby do mnie wrocil. Wiem ze to zalosne ale robil to, gdyz mowil mi ze mnie kocha a zostawil mmnie tylko dlatego zebym cos wiecej zrozumiala i juz wiecej tak nie postepowala( mial na mysli nasze klotnie) Bylam bardzo mloda jak go poznalam mialam niecale 16 lat a on 21. W naszym zwiazku od poczatku bylo tak ze zazwyczaj ja musialam za siebie placic gdy jezdzilismy gdzies gdyz on tlumaczyl ze nie ma pieniedzy. Wiele razy bylo tak ze nie przyjezdzal bo nie mial na paliwo. Nie wiem moze mnie oszukiwal ale wierzylam mu. Kiedy poznalam jego rodzine bylo jeszcze gorzej. Bardzo mi sie nie spodobala gdyz na wszystkim oszczedza i nie zyja tak jak moja, czyli nie bawia sie, nie spedzaja czasu na rozrywki. Wydarzylo sie jeszcze bardzo wiele i to cos we mnie zmienilo. Nie wiem co dalej zastanawiam sie czy bede z nim szczesliwa gdyz takie zycie jak on prowadzi mi nie odpowiada. Co mam robic?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×