Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

Gość złe mzimu 13
laski trochę dystansu do siebie, otoczenia i własnego matkowania. Możecie sobie mówić do swoich dzieci jak chcecie, możecie nazywać ręce swoich dzieci rączętami i zdrobniać je w nieskończoność a człowiek ma małe, potomstwo bo człowiek jest zwierzęciem i ssakiem na dodatek. Jak się nie chcecie z tym pogodzić to proponuje dla wprawy wyjazd nad morze i odganianie fal jakimś wiosłem czy innym.... nie chcecie karmić piersią by nie obwisły to sobie silikon tam wsadźcie i macie problem z głowy ale dajcie innym matkom żyć. Nie przerzucajcie własnych problemów na całą populację z łaski swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a toś sie wyrwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasnie ze..........
dobrze pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie taki zal do takich matek ktore pozwalaja dzieciom na wiele,ale jak spotka sie matke ktora jest stanowcza i chce przywołac dziecko do porzadku to tez zle!!! mialam kiedys taka sytuacje:poszłam z moja 4 letnia córeczka na spacer.wszedzie jej pełno i spacer z nia wymaga nieprzecietnych umiejetnosci szybkiego biegania.zatrzymuje sie grzebie w plycie chodnikowej lub zaczepia obce psy w parku.mowie jej kochanie nie rob tak,nie wolno glaskach obcych pieskow i tak tysiac razy moge do niej mowic,a ona popatrzy na mnie i z szyderczym usmiechem zrobi to ponownie,ale do rzeczy jestem z nia w parku i widze ze chce wejsc do fontany,ledwo co ja zdazyłam złapac.zciagnełam ja i krzycze na nia i dalam jej lekkiego klapsa,na to dwie plotkary siedzace na ławce oburzyły sie i oczywiscie skomentowały moj barbarzyński czyn: co to za matka ,własne dziecko bije!myslalam ze wyjde z siebie!to co ja mam pozwolic zeby dziecko weszlo mi na głowe?moim zdaniem powinno wiedziec co mozna a co nie.poza tym niewinny klaps czasem pomaga! najłatwiej krytykować,ale i tak zawsze bedzie zle,co by sie nie zrobiło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie taki zal do takich matek ktore pozwalaja dzieciom na wiele,ale jak spotka sie matke ktora jest stanowcza i chce przywołac dziecko do porzadku to tez zle!!! mialam kiedys taka sytuacje:poszłam z moja 4 letnia córeczka na spacer.wszedzie jej pełno i spacer z nia wymaga nieprzecietnych umiejetnosci szybkiego biegania.zatrzymuje sie grzebie w plycie chodnikowej lub zaczepia obce psy w parku.mowie jej kochanie nie rob tak,nie wolno glaskach obcych pieskow i tak tysiac razy moge do niej mowic,a ona popatrzy na mnie i z szyderczym usmiechem zrobi to ponownie,ale do rzeczy jestem z nia w parku i widze ze chce wejsc do fontany,ledwo co ja zdazyłam złapac.zciagnełam ja i krzycze na nia i dalam jej lekkiego klapsa,na to dwie plotkary siedzace na ławce oburzyły sie i oczywiscie skomentowały moj barbarzyński czyn: co to za matka ,własne dziecko bije!myslalam ze wyjde z siebie!to co ja mam pozwolic zeby dziecko weszlo mi na głowe?moim zdaniem powinno wiedziec co mozna a co nie.poza tym niewinny klaps czasem pomaga! najłatwiej krytykować,ale i tak zawsze bedzie zle,co by sie nie zrobiło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje kondycji
bieganie za czterolatkiem to nieprzecietne umiejetnosci:D rusz od czasu do czasu tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłania się
topik pt. "czy czasem wlejecie swojemu dziecku" ...no po prostu wyrodna matka z Ciebie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłania się
Mazda jaja sobie robiłam - trzymam z Tobą! mam nadzieję, że przejrzałaś choć z grubsza cały topik - rób tak jak uważasz za właściwe w danym momencie - Ty znasz swoje dziecko i wiesz co dla niego najlepsze i na dziś i na potem. Krytykanctwo olej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlasnie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to po
nienawidze kobiet typu matka polka, rzygac mi sie chce na widok takiej. haha mysli że jak jej kochany dzidziuś (i nie tylko) zrobi kupeczke w majteczki w restauracji to kazdy sie ma zachwycac i jest z apetytem przy gównie bachora:o wrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też na maksa wkurzaja
te mamuśki.Byłam dziś u dentysty,dość długo sie czekało.Bachory siedzą na krzesłach,a stare babki stoją :O Żadna mamusia nie zwróciła uwagi dzieciakowi,żeby nie blokował miejsca i usiadł u niej na kolanach albo postał :O a za parę lat same bedą sie domagać,żeby im ustąpić miejsca w autobusie.Szok,jakie są te dzisiejsze mamusie,zero kultury,zero taktu i wyobraźni.Aż się boję pmyśleć kogo takie pustaki wychowają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety,ale tak mam
na sam widok smierdzącychi osranych bachorów rzygam,nic na to nie poradzę,natomiast na widok ich obleśnych mamusiek,już tylko wymiotuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×