Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no more hope

Czy ktos znalazl wymarzona prace w tym kraju

Polecane posty

Gość no more hope

i jest zadowolony i z pracy i z placy? Ja juz nie mam nadziei na takie cos:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaaaaaaaaaa
ani wymarzoniej ani nie-wymarzonej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem zadowolony
Controller w banku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innesia 26
Jestem z Białegostoku i bardzo chciałabym się rozwijać. Mam wyższe wykształcenie, język angielski znam, troche doświadczenia w różnych dziedzinach.Bardzo chciałabym pracować w branży kosmetycznej, pasjonuje mnie kontakt z klientem, z ostatniej pracy zwolniłam się właśnie z powodu braku perspektyw do rozwoju....czy to takie wielkie wymagania??A jak w innych miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluchyyy
wiekszość ludzi nienawidzi swojej pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek28
wrocław - programista - nokia simens - jestem zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzeee
ja pracuje w urzedzie i bylabym zachwycona gdyby byly zarobki powyzej 2 tysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek kowallll
W Polsce nie... Pracowalem 5 lat jako administrator. Bylem odpowiedzialny za wynajem hali na rozne imprezy. Harowka, stres...hala przynosila niewyobrazalne zyski, a mnie placili 1 290 zl miesiecznie.:( Wyzyc sie za to nie dalo, zwlaszcza, ze zona w ciazy itp. Wyjechalismy jak wielu do Uk. teraz oboje pracujemy w ubezpieczeniach w UK, na razie zarabiamy po ok 1000 funtow miesiecznie i zyjemy na innym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleblebleeee
Jak macie humanistyczne studia to takie macie perspektywy bo nic nie umiecie przydatnego i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PZN
ciekawe kto by uczul twoje dzieci gdyby nie bylo nauczycieli, albo kto by ciew urzedzie obsluzul gdyby ludzie nie po humanistycznych kretynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleblebleeee
co za idiotyczny argument z tym nauczycielem!! Nauczycielem może być osoba po scislym wyksztalceniu tak samo. A urzedy wielki LOL tam nie chodzi o wyksztalcenie tylko o znajomosci!!! Po humanistycznych to niestety pozostaje glownie praca fizyczna po co ludzie takie studia skoncza nigdy nie zrozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzezezr
ja sie do urzedu nie dostalam po znajomosci a pracy hjest duzo i ludzie sa niemili bo zazdroszcza a nie ma czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiek...
ja pracuje w wymarzonej pracy - w agencji reklamowej. Tylko te zarobki i brak mozliwosci awansowania troche mnie dobija... Ale przynajmniej mam prace na luzie, ciekawa i sie nie nudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkdkd
Taaak, szczególnie nauczycielem polskiego, czy historii można być mając wykształcenie ścisłe. Co za matoł. No mówiąc już, że chciałbyś kretynie czasami coś przeczytać, iść na jakiś film itd. Do tego też są potrzebni ludzie z wykształceniem humanistycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asda
ja mam wymarzoną prace na która czekałam 2 lata - pracuje na jednym z naszych uniwersytetów jako asystent. Kocham swoją pracę. Szkoda tylko ze zarabiam grosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkdkd
I zdziwiłbyś chłopczyku, ile ludzie z wykształceniem humanistycznym potrafią zarobić w reklamie, PR i mediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucrezia
pracuję jako kierownik działu w firmie produkcyjnej, bardzo lubię swoją pracę i na zarobki nie narzekam i dodam, że jestem po studiach humanistycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfbhnjhhhhhhhh
Nauczycieli mamy na najbliższe 30. Lat w życiu po tym roboty nie znajdziesz. Wy zdziwilibyscie sie ilu humanistów dziś klepie bezrobocie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PZN
a ilu ja znam bezrobotnych inzynierow architektow po polibudzie no tak po scislym uczysz wosu polskiego, historii jasne puknij sie nauczycieli na 30 lat? ahaah to ciekawe czemu tyle ofert jest cały czas a w przedszkolu co poslesz dziecko zeby inzynier go wychowywał? a jak bedziesz mial z nim problemy co inzynier za kuratora ? a prawnik tez po polibudzie moze po matematyce ma byc? sie ogarnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkd
A ja zman humanistów wyciągających ciężką kasę. Nie wiem, co wam przychodzi do głowy tak deprecjonować kierunki humanistyczne. Czy wam się naprawdę wydaje, że to są tylko nauczyciele? Otóż mylicie się. Humaniści siedzą w mediach, reklamie, szkoleniach (mówię o szkoleniach dla firm za duże pieniądze); to są trenerzy personalni, socjologowie, to są ludzie pracujący dla portali internetowych (np onet). Nie każdy humanista to niepociumana panienka po pedagogice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje w hali, ktorą moja firma wynajela stad www.operis.com.pl i praca jest dobra, fizyczna, bo fizyczna - ale przynajmniej dobrze platna ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×