Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna noc sie zblizaa

Czy mu juz nie zalezy?

Polecane posty

Gość czarna noc sie zblizaa

bo nie rozumiem jego zachowania. Ostatnio sie zmienil, przestal pisac slodkie smsy, dzwonic, pisac na gg, jesli utrzymuje jakis kontakt to sporadyczny, chociaz utrzymuje. Nie pytalam sie wprost dlaczego tak sie nagle mu odmienilo, fakt rozdzielila nas odleglosc. Jedyna forma blizszego kontaktu jest teraz gg, kiedys potrafilismy przegadac cala noc. Ostatnio nie mial internetu, i napisalam ze gdy bedzie mial niech da znac bo ciekawa jestem co u niego sie dzieje. I co widze, internet ma bo zmienia sobie opisy na gg, i wie jak bardzo chcialabym z nim poklikac mimo nie odzywa sie. Ja pierwsza tez nie bede bo mam swoja godnosc, ale chcialbym sie dowiedziec o co mu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisa23.
a kim on wlasciwie dla Ciebie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mziak
musisz znalezc jego punkt E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna noc sie zblizaa
dalekim przyjacielem, przed chwilą napisał mi na gg ze zrywa ze mną jakiekolwiek kontakty, proszę co ja mam robić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mziak
znajdz jego punkt E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalllaaa
proponuje mu sie narzucac, pisac do niego ciągle na gg, dawac w opisach jego imie i (koniecznie!) nazwisko. Dzwonic kilkanascie razy za dnia i tyle samo w nocy. jesli nie odbiera, wylanczac sie dopiero po 20 sygnalach. Jesli ma poczte nagrywac mu sie za kazdym razem. Tak, to powinno sprawic ze zapragnie odnowic z toba kontakty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna noc sie zblizaa
usunął mnie ze przyjaciół na gronie i facebooku :( nie mam pojęcia co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna noc sie zbliza
Gratulacje podszywie, nie masz nic innego do roboty?... Dodam ze pisalam tylko glowny post, reszta do podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalllaaa
cieszyc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna noc sie zblizaa
zadzwoniłam przed chwilą do niego i powiedział że nie ma czasu i że zadzwoni później, nie mam pojęcia co się z nim stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×