Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh

poszedł na impreze beze mnie

Polecane posty

Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh

miał u mnie spać, ja jestem zmeczona po pracy...chcial, zebym z nim poszla do kuzyna na grilla nie mam siły...a on poszedł... smutno mi troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwękos
A to aż taka tragedia? Ty jesteś zmęczona, on chce się zabawić... Fajnie, że nie jest do Ciebie przyklejony jak majty do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ale umawialismy sie inaczej...mial ten wieczor spedzic ze mna... trudno, poszedł, po prostu jest mi przykro.... uzaleznilam sie cholernie tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależfajnie byłoooooooo
no ale pytal czy pojdziesz tzreba bylo sie przelamac i isc było by Wam obojgu prztyjemnie a tak to tobie przykro a on sie zapewne dobrze bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty jęczysz
a on już pewnie tam jakąś laskę obraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka--jka
Zwiazek to dwoje ludzi, ktorzy maja prawo miec wlasne zycie, sprawy, znajomych. Nie wyobrazam sobie spedzania czasu tylko i wylacznie z partnerem. To byloby chore. Teraz on poszedl na grilla, a kiedys przeciez ty umowisz sie z kolezanka na ploteczki, prawda? I to jest absolutnie normalne. Nie wymagaj od faceta, zeby spedzal czas tylko i wylacznie z toba, bo szybko sie soba znudzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie się nie zgadzam. Skoro wolał grila niż noc z dziewczyną to ozncza, że niewiele ona już dla niego znaczy.Nie uważam, aby w związku każdy chodził sam na różne imprezy czy spotkania.Wszędzie powinno się chodzić razem o ile komuś zależy na długim związku. Za dużo swobody tylko popycha do zdrady. Na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak kochać się
ze zmęczoną dziewczyną? Niech odpocznie, jak się wyspi moze humor jej się poprawi. A chłopak w ten sobotni wieczór chce sie troche zabawić. Czy to coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkaaaaaa
stokrotkass Do zdrady popycha takze nadmierne przywiazanie partnera, objawiajace sie totalnym "pzyklejeniem" i obrazaniem sie za samodzielne wyjscia gdziekolwiek. Znasz przyslowie "Nawet kota mozna zaglaskac na smierc?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×