Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdzinka 25

Mam niepełnosprawnego faceta

Polecane posty

Gość Magdzinka 25
Chętnie poznałabym dziewczyny, kobiety, które są w podobnej sytuacji co ja. Zawsze lepiej pogadać z kimś, kto boryka się z tym samym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczos
trzeba wiec robic wszystko aby wrocilo zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzinka 25
Maczos niby jak ma wrócić zdrowie ? To jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczos
Cudow nie ma, jest tylko logika. Trzeba dbac o zdrowie, czym predzej tym lepiej. To moze byc trudne ale jezeli chcesz zeby bylo lepiej to zamiast pisac i sie zalamywac oraz wywolywac w innych i tak nic nie znaczace wspolczucie (w wiekszosci ci ludzie maja to w nosi tylko ze maja taki juz nawyk ze beda udawac) poswiec czas na to aby pomoc twojemu ukochanemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzinka 25
Jeżeli on nie będzie chciał sam sobie pomóc to ja mu tez nie pomogę. Zresztą i tak nie ma dla niego ratunku. Ten świat taki już jest. Wszędzie mnóstwo cierpienia. Podejrzewam, że będzie coraz gorzej. /Ja sie nie załamuję, ale czasami mam ochotę z kimś pogadać, kto ma podobne przeżycia do moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczos
No to jak? Pogodzona jestes (Ten swiat taki jest) czy jednak nie (czasami musze to z siebie wyrzucic). Ja ci nie mowie jaki jest swiat, tego nie wie nikt. Zbyt mali jestesmy, mowie tylko ze tu sa pewne prawidla... "stawiam przed toba zycie i smierc..." Sam sobie musi chciec pomoc oczywiscie ze tak, ale skoro to jest ta twoja druga polowka... po co sie wyzalac i czekac na trzesienie ziemi, lepiej cos robic, procz tego ze moze pomoc i byc lepiej to jeszcze zyskasz jakas satysfakcje i nie bedzie cie to wszsytko az tak przezerac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzinka 25
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzinka 25
a kim Ty jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczos
w jakim sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzinka 25
Czy miałes/aś podobne przeżycia do moich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×