Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Piecze podczas stosunku!Help me!

Polecane posty

Podczas stosunku odczuwam pieczenie, jest to tak uciążliwe , że nie pozawala na dalsze współżycie. Co to może być?Są jakieś domowe sposoby żeby to zwalczyć, czy gin się kłania tylko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jeśli chodzi o nawilżenie to nie mam z tym problemów, zabezpieczamy się gumkami, ale dopiero przed finiszem( wiec uczulenie na lateks tez raczej niee).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co.idź do lekarza to moze być jakaś infekcja.Badanie nie boli a bedziesz spokojniejsza.Gdy zaczynałam wspólzycie miałam to samo,zaczełam uzywac lubrykatów i minęło.tyle ze nie wiem czy po nich czy po prostu sie "przetarłam":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle do czwartku
moim zdaniem to jakis stan zapalny. tez tak mialam i sie okazalo, ze zapalenie. nie wiem za bardzo jakie, bo po prostu dostalam globulki gynalgin i rade zeby brac jeszcze jakis czas oslonowo lacibios femina i pomoglo nimniej cos bylo nie tak i musialam sie wyleczyc. wiec polecam ginekologa. u mnie objawy zniknely :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyeeeelllal
to może być zapalenie ale nie musi... Ja tez tak miałam a ginekolog powiedział że wszystko ok po pewnym czasie wszystko samo mineło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×