Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
0kasia100

poradnia dietetyczna

Polecane posty

Gość Elejjosia
Dziękuję raz jeszcze, wczoraj dodzwoniłam się na telefon z tej strony medfitness i już się dowiedziałam co i jak, także mam już chyba wszystkie potrzebne rzeczy do podjęcia decyzji :) dziękuję raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrekq
Nie ma problemu :) najlepiej zawsze pytać o źródła, ale tak jak mówię te inbody to chyba jedne z najlepszych więc jesli warunki są dobre to na pewno analizator będzie dobrym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elejjosia
Cześć, mam nadzieję, że ejszcze zaglądasz :) kontaktowałam się i już wszystko wiem, bedę się pewnie decydować po świętach na ten model inbody230, warunki są OK, jest spory upust cenowy a sprzęt ma dużo funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrekq
Hej, zaglądam zaglądam, czyli co, zdecydowałaś się już ostatecznie na ten model inbody230 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elejjosia
Myślę, że tak, warunki zakupu są w porządku i mi pasuja, można skorzystać też jednocześnie z rat i tej obniżki, a do tego w cenie jest przekoszelenie, dostawa, montaż, regulacja etc urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrekq
ok no to mam nadzieję, że jak się zdecydujesz to z urządzenia będziesz zadowolona, to dość wysoki chyba model także nie powinno mu nic brakować, jak kiedyś przetestujesz to daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elejjosia
ok w przysżłym tygodniu będę wszystko załatwiać z dystrybutorem bo decyzja podjęta także dam znać za jakiś czas jak już będzie sprzet u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł666
Jeżeli chodzi o najlepszą poradnie która nie zajmuje się sprzedażą suplementów diety to poleciłbym superslim. www.superslim.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green700
Jeśli ktoś poszukuje dobrej poradni dietetycznej, z której chciałby skorzystać, to ja polecam tą, do której sama chodziłam: http://correctline.pl/ Bardzo mi pomogli- zgubiłam zbędne kilogramy i w końcu mam szczupłą sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasmisia
Ja polecam poradnię Yanse. Schudłam z nimi już 5 kg. Na pierwszej wizycie pani dietetyk mnie zważyła, zmierzyła zawartość tłuszczu w organizmie i wypytała dosłownie o wszystko. A najbardziej podobało mi się to, że mogłam wybrać sobie jak się będę odchudzała. Okazuje się, że nie trzeba stosować ścisłej diety, żeby schudnąć. Jak by ktoś był zainteresowany to jest ich strona: www.yanse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feliszja
ja porad szukam w internecie. W piątek na fanpejdżu mojanowafigura można zadać różne pytania dietetykowi, na które bardzo szybko uzyskuje odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam i korzystam nadal co jakiś czas, W Kaliszu najlepsza jest Pani Falczyńska http://www.szczuplabyc.net przesympatyczna, bardzo dobra do współpracy polecam na każdym kroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Krakowie korzystam z usług gabinetu Ocean Kingi Szwed www.kingaszwed.pl - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie sprawdź http://bdieta.pl bardzo dobry dietetyk on-line, na pewno nie zawiedziesz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skorzystać z profesjonalnie ułożonej diety,ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.Z wagi 65 kg spadłam do 56 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśq121
A czy każdy kto otwiera salon kosmetyczny albo gabinet stomatologiczny musi się na tym znać? Przecież osoba zarządzająca pilnuje biznesu, udostępnia lokalizację i dba o swoich pracowników. Dla przykładu: mój dobry znajomy otworzył poradnię dietetyczną trzy lata temu, zatrudnił dietetyków oraz wykupił system typu CRM chyba był to CRM Kamflex, system pomógł mu w zarządzaniu firmą, dzięki swoim funkcjom i modułom. Efektywność pracy i sprzedaż poszła od razu w górę. Tak czy inaczej, myślę, że biznes ten jest naprawdę opłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej skorzystać z porad dietetyka. Bo samemu można wybrać coś niewłaściwego. A tak dietetyk dobierze dietę, by była jak najbardziej skuteczna. Ja poszłam właśnie tym tropem. Długo szukałam dobrego dietetyka, aż wreszcie trafiłam na tę wyszukiwarkę: https://lepszytrener.pl/dietetyka Można w niej znaleźć także trenerów i instruktorów sportowych z całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam okazję korzystać. Od siebie dodam jedno : najlepsza dieta to taka, która jest bez wyrzeczeń! I taką sprezentowali mi http://www.eatfit-dietetyk.pl/ . Dzięki nim udało mi się zgubić zbędne kalorie przy okazji zachowania dobrego smaku. Teraz czuję się dużo pewniejsza siebie w "nowej odsłonie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poradnia dietetyczna
Kiedy już oswoiłam się z szokiem po narodzinach bliźniaków się zastanawiać, jak właściwie powinnam ją karmić. Pamiętam, że moja siostra mówiła, że na określonych etapach rozwoju jej synowie nie mogli jeść konkretnych rzeczy, ale zupełnie nie wiedziałam jak wprowadzać kolejne elementy diety. Znalazłam link poradni dietetycznej na forum dla młodych matek https://www.foodwise.pl/kontakt i od tego czasu biorę diety dla chłopaków i dla siebie właśnie z Foodwise i jestem bardzo zadowolona, bo wreszcie nie musze robić listy zakupów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Korzystałam z usług perfectline-poradnia.pl z polecenia i sie nie przejechałem wręcz odwrotnie, pracuję tam świetna dietetyczka oraz trener personalny który ułożył mi świetny plan treningowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałem z pomocy Poradni Dietetycznej w Poradni na Tęczowej. Choruje na otyłość i sam nie umiałem poradzić sobie z tym problemem. Dopiero wizyta u dobrego specjalisty dała efekty. Polecam - profesjonalni i doświadczeni lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×