Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mhfooo

Czy marchewka urośnie mi w skrzynce na balkonie?

Polecane posty

Gość mhfooo

czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pomidorki koralik
taki koktailowe w skrzynce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie,ze tawk,ale nie taka dorodna jak w ogrodzie..no i nie wiem czy kiedykolwiek hodowalas...ja w zeszlym roku pierwszy raz wysialam i juz nigdy wiecej...zanim to cholerstwo dojerzeje do wyrwania z ziemi,to przjedziesz na emeryture...musisz czekac lekko 3-4 miesiace.ja sialam w maju i dopiero we wrzesniu bylo co wyciagac,a i tak za wielkie to nie bylo.marchewka potrzebuje przestrzeni chyba.w tym roku juz nie sieje,za tanie sa.posialam za to fasolke szparagowa,bo plono tyle,ze zjesc sie nie da w dwojke,rzodkiewke,tez daje tyle,ze nie zjesz...w salacie wkurza mnie to,ze szybko idzie w kwiat i juz gorzka,ale posialam,dam potem krolikom :) ni i szczypiorek i koperek sie oplaca,bo rosna szybko i dlugo nie przechodza w kwiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie,ze do pomidorow musisz miec folie...na wolnym powietrzu nigdy nie bede mialy tego koloru i smaku...chyba,ze na oknie,od srodka mieszkania..ale w doniczce,to zawsze malo ziemi i zawsze efekt gorszy,ale probowac warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ojciec zawsze sadzi cbule dymke w doniczkach i jest super efekt...koperek tez ma krotkie korzenie,wiec da rade...pietruszka z glebokiej skrzynki tez powinna byc dobra :) ja mam ogrod,ale ziemia gliniasta,ciezko przekopac,rozdrobnic...a wyrwac marchewke to juz w ogole...zawsze biore lopate i wyrywam 10 na raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhfooo
Ja też zasiałam już szczypiorek bo to wiem że urośnie ale chciałam też marchewkę, nie musi być duża bo i tak jest nas tylko dwóch ale chciałam zasiać ot tak :p tak szczerze---- czy fasolkę i sałatę siałaś w doniczce czy w ogródku że Ci urosła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodniczka Dorka
wszystko można sadzić na balkonie, tylko trzeba dobrać skrzynki do systemu korzeniowego rośliny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki
ja wlasnie probuje z tymi pomidorkami, jedne wsadze do skrzynki na balkon, a drugie na ogródek, no ale bez folii, zobaczymy co wyjdzie. Tylko nie wiem co z nawozeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła allegra
ja rok temu pomidorki koktajlowe wysiałam w domiczce, i owocowały-co prawda nie tak intensywnie jak te na działce, ale zawsze to coś:) Tylko donica musi być głęboka i duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętusek zielony
mialam dwa lata temu na balkonie pomidorki, wyrosły do wysokosci ok. 120cm. Mam matę słomianą osłoniety balkon, wiec pięły sie po tej macie i tylko lekko podwiązywałam nitkami. Miałam je w zwykłej balkonowej doniczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urośnie! :) musisz tylko zadbać o odpowiednią głębokość doniczki i podlewanie - najlepiej tropf blumatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×