Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chiquita seniorita

I po ptokach?

Polecane posty

Gość chiquita seniorita

Warto napisac do faceta, gdy on sam sie nie odzywa? Meczy mnie to bo nie wiem z jakiego powodu tak sie dzieje, nie wiem czy on postanowil z nami skonczyc itd Boze co mu w glowie siediz nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna33
smieci ma w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0o9o8jjhn
bron panie boże!! nie rob tego , jestes baba , nie !!poniżysz się, czekaj na właściwego , skoro ma ci ew D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiquita seniorita
No wlasnie i tu zdania podzielone, nie chce sie ponizac dokladnie, tyle ze jakos nie bede mogla zaczac czegos nowego gdy bede dalej tkwic w tym, tzn gdy formalnie to nie bedzie potwierdzone dalej bede miec nadzieje:/ a zas jak napisze do sie znize do jego poziomu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna33
nie czekaj bo umrzesz w samonsci, zacznij dawac dupy na lewo i prawo, tego swiata nie zmienisz, sluchaj madrych rad, uwierz mi, bedzie ci lepiej jak sie bedziesz puszczac na lewo i prawo, kazda kobieta chce byc posuwana przez stado facetow, kazda o tym marzy ale ty masz szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ze tak
a co was laczylo? zaczelo sie cos formowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiquita seniorita
no zaczelo, nie byl to jeszcze super powazny zwiazek, ale bylo na dobrej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna33
lepiej dawac dupy na okolo wszyscy cie polubia i na pewno bedziesz szczesliwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiquita seniorita
Nie wiem tylko czy napisac do niego i dac mu do zrozumienia ze czuje sie oszukana? bo czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna33
nie nic nie pisz, wyjdz wieczorem do klubow i zrob sobie maly maraton z przygodnymi facetami, mozesz tez przy okazji dac serie ekskluzywnych wystepow w tych klubach moze ci jescze zapaca i bedziesz usatysfakcjonowana (kasa) a o tamtym zapomnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele i pomarańcze
Nigdy nie wolno pisać pierwszej. Niech zatęskni. Tylko obojętność działa najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiquita seniorita
Wiem wiem, ze dziala najlepiej, tyle ze jezeli on juz postanowil ze z nami koniec, a ja dalej bede zyla nadzieja, czekala na smsa itd to lepiej chyba wiedziec z gory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna33
tak obojetnosc. Nigdy nie pisac. Gdyby nawet sie walilo. Nie pisac! ROZUMIESZ? NIE? To sobie to wbij i pod zadnym pozorem nie rob wyjatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele i pomarańcze
Tylko w ten sposob sprawdzisz, czy mu na Tobie zalezy. Bo facet pisze tylko wtedy, gdy CHCE. Więc będzie to oznaczało, ze ta sytuacja go drażni i tęskni. Nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiquita seniorita
Dobrze wbije to sobie to glowy, postaram, tyle ze trudno mi bedzie tak sie zylo nie wiedzac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele i pomarańcze
Musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiquita seniorita
Ale ze tak zapytam bo myslisz trzezwije niz ja, co wlasciwie tym osiagne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele i pomarańcze
Wiesz, to po prostu ogólnie rzecz biorąc jest najważniejsza zasada, żeby faceta przy sobie utrzymać/usidlić. On musi Cię zdobywać. Musi widzieć, że może Cię stracić. Wtedy mu się oczy otworzą, wtedy zatęskni. Najlepiej zajmij się czymś innym, nie myśl już o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiquita seniorita
Dziekuje ci, ty mi otworzylas oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna33
a jeszcze mocniej zadziala jak przespisz sie z jego kolega dobrym, wtedy bedzie o ciebie zazdrosny najmocniej i bedzie za toba latal jak kot z pierdzielem zrob tak a twoje zycie bedzie wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele i pomarańcze
;) a marzanny nie sluchaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiquita seniorita
A przepraszam kobitki gg tez mam ignorowac? Wiem ze mam tyle, jejku nie chce doposcic do siebie mysli ze tak sie w konia dalam zrobic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna.........
mam dokładnie to samo co Ty, facet zamilkł od piątku, ale choćbym mnie miało skręcić nie odezwę się pierwsza, o nie, nie zrobię mu tej satyskfakcji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj a nawet ojoj
A co sądzicie o ODWROTNEJ sytuacji? Gdy dziewucha się nie odzywa, gdy już nie raz byla jej kolej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj a nawet ojoj
a co do Twojej sytuacji chiquita to ja bym nie pisala ;] bedzie chcial to sam napisze...kto by chcial się narzucać?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiquita seniorita
Nowy dzien nowe dylematy;) Hmm jesli dziewczyna sie nie odzywa, nie wiem, powszechnie sie mowi ze ludzie nie maja czasu na odzywanie sie gdy sa w dobrym towarzystwie;) pewnie prawda Dostalam wczoraj wieczorem esa od niego, i powiedzcie mi sam za siebie sie tlumaczyl, a ze na necie nie siedzi bo bardzo zmeczony i przysypia, a to to a to tamto, a nawet go nie pytalam! tylko dziwne ze nagle sie ozywil i byl migiem na gg jak mu napisalam pewna rzecz, raczej nie pikantna ale on sobie pewnie domalowal obraz. No i zrozum tu faceta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×