Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiem wam coś dziwnego

Chciałabym mieć przystojnego faceta,ale nigdy nie będę mieć,a wiecie dlaczego?

Polecane posty

Gość powiem wam coś dziwnego

Bo mimo że zachwycam sie przystojniakami to i tak zakochuję sie w brzydalach :O Głupie,nie?Lubię dobrze zbudowanych,męskich facetów,a zakochuję się w chudych,niskich chuchrach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna33
a wielki to znaczy przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam coś dziwnego
No nie,ale wolałabym mieć wyższego ode mnie,a zawsze trafiali mi się niscy i nieprzystojni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sark-afarka
bo jestes pasztetem i zaden przystojniak sie na ciebie nie ogladnie nawet nie mowiac o tym zeby cie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk Kowalski
Każda kobieta chciałaby przystojnego, dobrze zbudowanego faceta. Jeszcze lepiej byłoby, gdyby miał coś w tej głowie a dopełnieniem marzeń jest, żeby i miał kasę. Niestety nie każda może mieć takiego. Tak samo jest z facetami - chcieliby, marzą o kobiecie z super ciałem i super urodą, ale no cóż.. nie każdy może sobie na to pozwolić. Gdy się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam coś dziwnego
Ale mii niie chodzi o to,że nie mogę mieć z jakichś tam powodów,tylko dlatego,że sama wybieram przeciwieństwo tego mojego ideału :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam coś dziwnego
Nie,po prostu jestem estetką i lubię wszytsko co piękne.Choć oczywiście wygląd nie zastąpi rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dax222
Więc żyj z tym, którego kochasz. Miliony kobet mają swojego męża, a podkochują się w Bradzie Pittcie etc. to normalne, że będa Ci się podobać inni, a tego jedynego i tak będziesz kochać. ------------------------------ Samotność coraz bardziej Ci doskwiera? Czujesz, że nadszedł czas na miłość i spotkanie z kimś wyjątkowym? Biuro Matrymonialne http://iduo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cos w tym jest.
Mam identyczną sytuację. Moim ideałem jest wysoki blondyn o jasnych oczach typ nordycki , skandynawski a kazdy moj facet byl brunetem o ciemnych oczach. Budowa jest juz mi obojetna, aby bez razącej nadwagi oraz okrutnej niedowagi. Moj ex na 202cm wazył 74 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×