Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwjja2222222222222

Audytor wewnętrzny

Polecane posty

Gość sylwjja2222222222222

Zastanawiam się nad podyplomowymi w tym kierunku.Czy ktoś ma jakieś doświadczenie na tym stanowisku.Gdzie potem szukać praktyki w tym zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JHa robiłam kurs na audytora wewnętrznego systemów ISO 9001, ISO 14001, HACCP. Nie mam pracy w tym kierunku - wszedzie chca z conajmniej 5 letnim doświadczeniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

Odświeżam temat, bo uważam, że dużo zmieniło się w tej kwestii. Jest możliwość objęcia stanowiska audytora- czasem można zacząć od gorszego stanowiska, żeby później dopiero na nie przeskoczyć. Kwalifikację audytora wewnętrznego systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy uzyskałem dzięki e-learningowi Centrum Doskonalenia Meritum. Wziąłem udział w szkoleniu ze względu na jego obowiązkowość – pracodawca wybrał kilku z nas, żeby odbyli kurs. Nie narzekałem, ale też specjalnie nie byłem podekscytowany. Zacząłem się cieszyć dopiero wtedy, kiedy zaproponowano mi wyższą stawkę. Wtedy byłem wdzięczny sam sobie i firmie Meritum, bo gdyby szkolenie nie było tak ciekawe, prawdopodobnie nic bym nie zapamiętał, a o podwyżce mógłbym pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×