Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tynka_86

potrzebuje orkiestre na wesele mazowieckie. jakies promozycje?

Polecane posty

Gość ceotizinlong1970mmyhm
No to Grójec jest 40 km. od Warszawy... Bez problemu raczej, bialobrzego 75 km. od Warszawy Jasne http://yo.io/fPuf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawiłam się na weselu w lipcu 2014 i grał zespół Czader. Rewelacja i zabawa do białego rana. Krótkie przerwy. Bawili się wszyscy nawet moja Babcia :). Nie piją alkoholu bo są w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Z Warszawy godny polecenia jest zespół www.dakars.pl . I nie chodzi tu tylko o wokal, ale również o pozytywne nastawienie zarówno do klienta jak i do gości. Przejrzyj sobie ich ofertę, myślę, że są naprawdę dobrzy w tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy slepi jestejcie,jelopy jedne,o orkiestre pytam ,a wy mi tu zespoly podajecie,niedouczone tepaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół na wesele Lublin - Zespół Voiceband Zespół weselny - Zespół Voiceband Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szczerze zespół NAVIS www.zespolnavis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratia
sprawdź zespół Oktan Band www.oktanband.pl - są fantastyczni. Na stronie jest demo więc możesz posłuchać jak grają i obejrzeć filmiki. Ja byłam nimi po prostu zachwycona. Świetnie poprowadzili moje wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na weselu zespolu GAMA S
Nie rozumiem panstwa wypowiedzi na temat zespolu Gama S z Siedlec.Bylam ostatnio na weselu na z mezem gdzie gral wlasnie ten zespol wesele bylo udane zespol byl do 6 i caly czas zabawial gosci tutaj fragment wesela https://www.youtube.com/watch?v=2OkmMPLNB4c .To nasze wesele bylo nie udane poniewaz bbyl nie odpowiedni zespol z siedlec wzieli 7 tys zlotych i bylo sporo przeplacone zebym wczesniej sie dowiedziala o zespole gama s od razu wzielabym ich na swoje wesele .Wokalista ma glos Zenka z Akcentu i to co zrobil przez pol godziny warte jest kazdej ceny . Pozdrawiamy znajomi z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w razie czego to warto szukać na stronach gdzie ogłaszają się zespoły i można sprawdzić rekomendacje. przydatne szczególnie wtedy gdy ktos nas wystawi przed samym weselem albo nie ma nikt terminów. polecam Eventi: http://eventi.com.pl/creator/flow/event-creator/event-type, gdzie w prosty sposób mozna znaleźć ni tylko zespół, ale też fotografa, kosmetyczkę itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawilam sie przy zespol Izba Przyjec polece kazdemu graja mega fajnie www.izbaprzyjec.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekkla
Travelling Band polecam jest na FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół SILDERS Z PIONEK to rewelacja. znakomita obsługa imprezy sto procent zabawy na estradzie jak również za stołami polecamy. Najnowsze przeboje po prostu zabawa na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Gama-S z Siedlec. Prowadzący przyjęcie robi to doskonale - trafia do każdego gościa weselnego niezależnie od wieku :) Mają bardzo dużo filmów na YouTube gdzie można zobaczyć jak fajnie bawią się goście :) Miałam okazję być na ich weselu jakiś czas temu i powiem krótko: BARDZO POLECAM KAŻDEJ MŁODEJ PARZE :P Podobało mi się kiedy to Pan Krzysztof przebrał się za Zenka Martyniuka i śpiewał jego piosenki.. :D Pozdrawiam Marta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika Skurzewska
A ja osobiście skorzystałam z wyszukiwarki no i natrafiłam na ten zespół weselny http://www.zespol-muzyczny-nightlight.pl w maju jadę przesłuchać zespół na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to super zespołem jest zespół Fiesta z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze stolicy Rafael Band z pewnością Cię zachwyci tak samo jak mnie i moich gości. W internecie możesz sprawdzić sobie próbkę ich możliwości i przekonasz się że są rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniaa892902
W Warszawie jest zespół NotoGramy i z tego, co się orientuję, to jeżdżą na wesela po całym województwie mazowieckim. Może u nich znajdziecie to, czego szukacie w idealnym zespole weselnym. Innego sposobu nie ma - trzeba szukać, szukać i jeszcze raz szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartik

U nas grala Fiesta z Lublina - grają i w Warszawie i w jej okolicach, więc w razie czego warto zalukać ich stronkę imprezka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama

zespolfiesta.net - zdecydowanie wart polecenia, grają uniwersalnie, dla każdego coś miłego, plus wstawki z saksofonem bardzo fajne połączenie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

U mnie grał zespół Golden  i byłam bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rama
Dnia 12.09.2019 o 09:49, Gość kama napisał:

zespolfiesta.net - zdecydowanie wart polecenia, grają uniwersalnie, dla każdego coś miłego, plus wstawki z saksofonem bardzo fajne połączenie! 

czy aby na pewno płacą podatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
Dnia 23.12.2019 o 13:49, Gość Kamil napisał:

U mnie grał zespół Golden  i byłam bardzo zadowolony

Kamil ... może i byłaś zadowolona, ale czy to powód do spamowania na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×