Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hehe1982

Dziewczyny ktore sprawdzaja swoich facetow to idiotki

Polecane posty

Gość hehe1982

i nie zasluguja na to by byc z kimkolwiek - takim sie nie ufa, sprawdzaja bo pewnie same oszukuja :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana1000
czesc ,jestem zalamana.Nie wiem jak mam sie zachowac w stosunku do mojego meza.Moze od poczatku.Mieszkam zagranica.Wlasnie dzisiaj otworzylam internet i otworzyly sie strony z agencji towarzyskiej w miescie z ktorego pochodzimoj maz.W rodzinnym miescie nie jest on czesto 2-3 do roku ale pocomu te adressy.Nie wiem jak sie teraz zachowac on jest jeszcze w pracy .Mam mu powiedziec milczec czy co.POOOOOmozcie prosze ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajladelajla
dziewczyny które NIE sprawdzaja swoich facetów to idiotki . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny które NIE sprawdzaja swoich facetów to idiotki " inwigilacja to wasze 3 imie :D macie to od urodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy faceci, co nie sprawdzają swoich dziewczyn to idioci ? o k... sprawdzanie wynika z braku zaufania. Jeśli jesteś z facetem, do którego nie masz zaufania to zastanów się po kiego z nim jesteś. dla mnie to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darucha-17
ja raz sprawdziłam swojego faceta i dowiedziałam się ,że nie jest mi wierny heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAASIA
sprawdzaja te ktore nie ufaja,a skoro nie ufaja-maja powody. W zwiazku z normalnym facetem przy ktorym babka czuje sie bezpiecznie-nie ma potrzeby sprawdzania faceta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole byc idiotka ktora jeden
jedyny raz sprawdzila faceta, majac ku temu powazne podejrzenia, odkryla zdrade i pozbyla sie niewiernego, niz wiecznie oszukiwana madrala... Moj byly juz raz zawiodl zaufanie i sam sie wsypal, a zaczal sie zachowywac w sposob sugerujacy ze ma romans i kontaktuja sie przez NK - dodatkowo kiedys na poczatku znajomosci podal mi hasla do kont - wszedzie takie same. Przez 4 lata nie zagladalam, po 4 latach chcialam wszystko sprawdzic - okazalo sie, ze nie mozna... zainstalowalam wiec keyloggera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole byc idiotka ktora jeden
p.s NIGDY nikogo nie zdradzilam, ex, jak sie okazalo poniewczasie, blisko 10 razy ;) teraz jest z dziewczyna, z ktora mnie zdradzil, ona ufa mu bezgranicznie :D co nie przeszkadza mu wypisywac ze chce wrocic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj byly juz raz zawiodl zaufanie i sam sie wsypal wiec logicznie rzecz ujmując po co ci było sprawdzac skoro juz wiedziłas ? zawiódł zaufanie = nie ma zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie sa te które nie sprawdzaja, ostroznosci nigdy nie za wiele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka 555
Kazdy facet to SWINIA, czy wczesniej czy pozniej i tak sie nia okaze............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAASIA
ja tez sprawdzilam kiedys faceta,oczywiscie mialam podstawy i naprawde sporo sie dowiedzialam (oczywiscie dawno jest juz bylym). Teraz nie mam potrzeby nikogo sprawdzac,mozna miec cholernie przystojnego faceta za ktorym sie laski ogladaja na ulicy,ale jesli sie mu UFA to nie ma sie takiej potrzeby.Jesli zas jest ziarnko niepewnosci to niestety,warto sprawdzic niz byc ta naiwna idiotka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy facet to SWINIA, czy wczesniej czy pozniej i tak sie nia okaze.. EGZOTYKA odpowiedzi na pytanie powala :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum wee wee
powiedz to hodowcy a nie konsumentowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzającym pod rozwagę przykładowe scenariusze: -podpucha chłopaka (dla jaj) -podpucha kogoś kto chłopaka nie lubi (lewe konto randkowe, upozorowany podryw przez gg) -sprytniejszy od was chłopak ( keylogger nic nie wykrył i co to znaczy ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli juz to KNUR
SWINIA, to rodzaj zenski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×