Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iRobot

iRobot Bielsko - ciągła rotacja pracowników?

Polecane posty

Gość iRobot

witam, ponieważ stale słyszę, że iRobot szuka przedstawicieli handlowych zastanawiam się czy praca w tej firmie jest tak beznadziejna? z tego co wiem produkty jakie oferują są dość drogie więc może ciężko jest komuś wcisnąć coś takiego... pracownicy wypowiedzcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iRobot
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iRobot
no pracownicy gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzytkownik i-robot
nie wiem jak z rotacja ;) ale jesli chodzi o produkty to fakt drogie lecz ja jestem mega zadowolona z odkurzacza i nikt nie musial mi go wciskac jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iRobot
może Tobie akurat nie musiał... ale kogo teraz stać na takie drogie sprzęty generalnie interesuje mnie ta druga strona medalu...skoro wciąż szukają pracowników do filii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iRobot
a może powiedz na jakich zasadach odbywała się u Ciebie sprzedaż... ktoś przyjechał i zrobił prezentację a Ty kupiłaś ...? tak jak np kiedyś zepter....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roomba
ja zaczynam prace w IROBot jako handlowiec i narazie prowadzone smieszne szkolenia dotyczace odkurzaczy ..nie wiem co sie spodziewac po tej firmie jak przejda do meritum sprawy czyli zarobkow to napisze cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iRobot
czekam z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ml99
ja dziś ide na pierwsze szkolenie. Zabaczymy co to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wtych odkurzaczach jest
takiego, czego nie mozna kupić w normalnym sklepie i nie produkuje np. Philips?? A może to nastepny "fenomen" typu Rainbow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i jak
Witam. No i jak po tych szkoleniach? Jakieś propozycje? Coś konkretnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly koko
IROBOT to kupa smiechu... rotacja handlowcow ogromna bo nie da sie wyzyc... w sumie co sie dziwic kto da sie w dzisiejszych czasach nabrac na ten syf w dodatku za ta kase... Odradzam nawet najwiekszemu wrogowi prace i produkty tej firmy. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja się wypowiem, z racji tego, że posiadam dwa produkty tej firmy (Roomba, Scooba)... Urządzenia są genialne! Cenna jest porównywalna z każdym innym sprzętem RTV/AGD z górnej półki. "zly koko" - mówisz, że te sprzęty to syf!? Używałeś ich kiedyś, widziałeś jak działają?? Pewnie nie stać Cię na nie, albo nie poradziłeś sobie tam w pracy i żal Ci du** ściska... Poznałam chłopaka, który tam pracuje już dłuższy czas i jest bardzo zadowolony. Wiele osób tam pracuje, niektóry nawet kilka lat, więc da się! Zawsze się znajdzie kilku debi** którzy siedzą tylko przed komputerami i tworzą kolejne fora krytykując wszystko na lewo i prawo... Wiadomo, że wszystko ma dobre i złe strony, ale jak ktoś nie wie o czym mówi to niech się lepiej zamknie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryspin Rybnik
Ja pracowałem w tej firmie, do tej pracy trzeba mieć zaangażowanie to i zarobki są ok. Ja Pracę w tej firmie niestety przerwała mi choroba, bardzo mi żal, bo takiej atmosfery niema w żadnej firmie, ale trzeba coś z sieibe dać to i właściciele firmy zadbają, w konkretny sposób. Liczne szkolenia pomocne w pracy tylko trzeba je umieć wykorzystać. Sprzęt jest właśnie z górnej półki więc i musi być drogi, mam swój w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×