Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bekowy

Mam 20 lat i miałem jedną dziewczynę.

Polecane posty

Gość Bekowy

Niedługo minie 3 rocznica rozstania. Przegrałem życie jak nic... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaromirosław
co ty człowieku bredziesz, tu jest pełno 25+ prawiczków co nie widzieli dziewczyny nago w realu a Ty śmiesz mówić że przegrałeś życie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CNN News
to już wiecej raczej miec nie będziesz, świńska grypa już w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bekowy
Ja widziałem częściowo nago w sumie trzy, ale co z tego jak jestem nadal prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaromirosław
no to faktycznie jesteś już jedną nogą w klubie przegrańców. jak nie chcesz do nich dołączyć to wyjdź człowieku do ludzi a nie siedź przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bekowy
Na początku napisałeś, że bredzę, więc jak w końcu jest? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaromirosław
myślałem, że ukisiłeś ogóra chociaż, a tak to lipa choć jest jeszcze dla Ciebie szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bekowy
Wiem, to moja wina, miałem 3 100% okazje i za każdym razem marnowałem, bo nie chciałem jeszcze i myślałem, że zasługuję na kogoś lepszego na ten pierwszy raz. Nie wiem co mi było, bo przed byłem pewny czego chce, a jak miało dojść co do czego to nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bekowy
No i powinienem mieć już te 3 na koncie, a mam zero :/ Ta co była moją dziewczyną to wtedy mieliśmy te 16-17 lat i nie nalegałem, a ona byla raczej spięta, no i się rozpadło. Potem miałem 2 razy, tym razem już całkowicie na tacy. Żałuję szczególnie tej drugiej... Maksymalnie żałuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz apierdolenie - mój kumpel zaruchał w wieku 22 lat po raz pierwszy miał w swoim zyciu 2 laski - teraz w pazdzierniku będzie brał slub - czy on kurwa pytam sie pzregrał życie?! Z mojej perspektywy NIE - ja mogę co tylko mu pozazdrościc - ma kogoś kto go kocha. I on by sam wam napisał : "Pierdolenie wasze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bekowy
No tak, różnie to bywa, ale jednak źle się czuję z tym, że jeszcze tego nie robiłem... Że nie mam nikogo, że mi nie wychodzi, podczas gdy koledzy mają dziewczyny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak miałes tyle okazji to będziesz miał następny i nie piciul tu o niespełnieniu chcesz mieć dziewczynę to się za dziewczyny bierz, a nie żale na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bekowy
Te okazje wychodziły przypadkowo, ale były dobre warunku ku temu. A się żalę, bo nic mi nie idzie i czuję klęskę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlllllll
po co ci dziewczyna w tym wieku, czlowieku...baw sie i szalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×