Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsfghh

Obojętność..

Polecane posty

Gość dsfghh

Zacząłem ostatnio być obojętny względem mojej kobiety.. Brakowało mi czułości z jej strony i pomyślałem, że to może coś zmieni.. Zawsze to ja inicjowałem każdą czułość.. I właśnie.. Teraz ona napisała, że czuje się dziwnie.. Że jest zdziwiona moją obojętnością.. Nie wiem zbytnio co mam zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYKAMY
Ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghh
Powiedziałem, że przestałem ją przykładowo do siebie tulić, bo myślałem, że jej to przeszkadza.. A ona mówi teraz, że nigdy nie dała mi powodu by tak myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghh
Ale ja właśnie tam pomyślałem.. Skoro to ja ją zawsze tule, całuje.. to chyba jasne, że to mi na tym bardziej zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghh
podnosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghh
up jeszcze raz.. proszę o pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoga Ci chopie
jesteś pewnie cudownym, czułym, wrażliwym, kochającym ciepłym kluskiem :D a ona jest zimną kobietą, która trochę to wykorzystuje, albo czuje, że ma nad Tobą trochę władzę, czuje się adorowana i trzyma lekki dystans... na Twoim miejscu wprowadziłabym duzo poczucia humoru i żartów do Waszej relacji, żeby ona się bardziej angażowała w to z radością, żeby sama chciała Ci pokazać, że jej zależy.. :) np. w żartach możesz powiedzieć jej coś nie schlebiającego i ona, żeby znowu uzyskać Twoją aprobatę na pewno zacznie działać. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoria panny anny
A mnie sie wydaje ze ludzie sie zle dopieraja w pary, a pozniej ci co maja byc z innymi tak naprawde mecza sie w zwiazkach w ktorych sa, a te samotne polowki blakaja sie po swiecie przekonane ze druga polowka sie jeszcze nie narodzila!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghh
Po prostu brakuje mi czułości.. Zdaje sobie sprawe z tego, że w tym momencie zachowuje się jak kretyn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×