Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martuka

Odkryłam tajemnice rodzina=prawda nie prowokacja

Polecane posty

Gość Martuka

Mam 15lat meieskzam w domu ze swoim bratek 20llat tata i mama(19)lat po slubie oraz z dzidkiem i bbacia(71) NNiedawno dowiedzialam sie ze moja mama zaliczyla wpadke 14 lat temu z moim dziadkiem i owocem tej wpadki jestem ja dooweidizałam sie o tym gdyz pewnego razu tata klucil sie z mama mysleli ze spie a ja stalam pod drzwiami i słyszłam cała rozmowe najgorsze były słowa taaty "mi urodziłas syna jemu córke" ja mama tata babciaa barat i wogole neinawidizmy dziadka nie tylko za to reszta rodziny newiei o tmy ze ja wiem wie tylko tata bo mu to poweidzialm ,,,,probował pocieszc mnie na w\szystkie sposoby lecz bez rezultatu...czuje sie z tym okropnie jak mysle czyim jestem dziekciem mamm równiez wielki zal do mamy ze mogla tak psostapic i zdradzic tate tata równiez przez tyle lat sie jeszzcze z tym niepogodził;//// poradzcie co amm robic co bysicre zorbili na mooim miejscu czuje sie niepotrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josió Wilkupnik
No cóż moje dziecko. Zdarza się. Nie możesz nic z tym zrobić jak jedynie oswoić się z tą świadomością, że jest, jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamamamamamamaa
na Twoim miejscu wzięłabym się ostro za studiowanie słownika ortograficznego i oczywiście ogranicz telenowele- zwłaszcza wenezuelskie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoga Ci chopie
idź do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergerg
1) jesteś sobą, tą samą która znasz, bez względu na to z czyich dokładnie genów powstałaś 2) twoja matka popełniła błąd ale to jej problem, nie twój; w sumie każdemu zdarza się przeżyć rozczarowanie rodzicami, ale cóż, oni też są tylko ludźmi a ich problemy, to nie nasza działka 3) masz rodzinę, jesteś kochana choć być może faktycznie twój ojciec jest... twoim bratem, bliskim bardzo zależy na tobie, w tym na twojej opinii skoro dotąd nie dali ci się zorientować w żaden sposób że coś jest nie tak a dowiedziałaś się dopiero przez przypadek trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×