Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karol MIELEC

moze wy w czyms poradzicie??

Polecane posty

Gość karol MIELEC

mam pytanie? jak mozna porozmawiac, zagadac z piekna dziwczyna?? mam jakies 183cm z 60kg trenuje reczna a wiec mam tam jakies miesnie, myje sie dbam o siebie ale!! mam chyba bzytka twarz i mam odstajace uszy!! czy moge startowac do dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiczka piekna
jak masz kasę to i gębę możesz mieć nieciekawą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guskaaaaa
a dlaczego nie?podstawa to pewnosc siebie i wielki usmiech:-)zadna sie nie oprze mezczyznie ktory bedzie ja potrafil rozbawic-wyglad to nie wszystko,oczywiscie wazne jest zeby byl zadbany i schludny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol... Ty na serio myślisz że tylko wygląd się liczy? Gdyby tak było, to połowa ludności byłaby w kaczej d**ie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol MIELEC
ej a oczym mozna pogadac z nieznajoma na przerwie??na jaki najlepiej pogadac temat zeby sie nie spalic??? jeszcze na dodatek ona mieszka nie daleko mnie, i wlasnie jest starsza o rok??czy wiek cos znaczy??mozna probowac czy sie lepiej odczepic zapomniec?? kurde ale ona jest piekna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowieku ile ty masz lat 15 że masz takie dylematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol MIELEC
dziekuje wam za rady!! nie wiedzialem ze tak szybko i duzo osob da komentarze!!dzieki wielkie i jak mozecie to dajcie jeszcze jakies wskazowki! z gory dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×