Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niedopieszczona żona

chyba przejełam zwyczaje pewnego osobnika

Polecane posty

Ajron niestety nas opuścił na dobre i to z własnej nieprzymuszonej woli. pisał mi, że nie ma czasu na kafe, bo to zwykłe marnowanie zycie czy coś w tym stylu. jednym słowem- wygrał życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U huhu... no to nieżle się bawicie:) ja to jakoś nie lubię być niewolnikiem:( ani dominatorem też chyba niezbyt... no może troszkę;) najbardziej lubię być rozpieszczającym rozpieszczaczem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonko czuje się świetnie :P ;) dziękuje 🌻 Jędrne i świeże masz te cycki :P ;) cudownie pachną :P ;) Jestem wspaniale zrelaksowany :P ;) Jeśli bym to zrobił raz....to mogę iść do spowiedzi zawsze... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonka jest moja Kochana Panią :P ;) zawsze będę ładnie aportował :P;) merdał ogonkiem, szczekał i lizał po stopkach :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe przypomniała mi się historyjka znajomej jej facet jest jakimś brytyjskim snobolem, polowania na lisy, konne gonitwy i te rzeczy... Więc poszli sobie na fetyszparty dla wyższych sfer- panna przywdziała XVIII wieczny strój dworski, a tu od progu koleś pełza jej u stóp i liże po butach, no więc dość stanowczo stwierdziła że te buty pastowała nie po to żeby jej obślinił całe... i to było totalne faux-pas, bo nie wypada tak stanowczo- przecież to mogło być dla butoliza ważne i mogła urazić jego uczucia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopki beda musiały byc lizane az ci jezyk odpadnie,Złotus bo jak sie bedziesz opierał to bacikiem pochłostam będę lizał bardzo długo.... :P każdego paluszka obciągnę namiętnie i czule..... :P ;) sexy sandałki ukradnę :P ;) nie oddam ! :P ;) wrrrrrrrrrrr będę niegrzeczny.... pokażę pazurki..... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga Czarne Asisko1313-> czuj się dostrzeżona!! I pozdrowiona z rana:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Lądku Zdroju albo gdzieś w okolicach... ale chyba trzeba mieć na pierwsze "Sir", albo mieć faceta który tak ma na imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej Hieronim wielki paluch
Hej Zloty ;] "będę lizał bardzo długo.... każdego paluszka obciągnę namiętnie i czule..... " Ja tez mam paluszka dla ciebie,raczej palucha,obciągniesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złotus-wiesz co bedzie jak bedziesz niegrzeczny? Żoneczko ❤️ wiem :P :P ;) ;) ;) ❤️ spełnia się moje ....:P ;) choć będzie bardzo bolało.. :P ;) ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej Hieronim wielki paluch
dzieki Zloty,z ciebie jest prawdziwy przyjaciel a tera na kolana i pod stol:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej gej
daj popatrzec jak to złoty robi plis????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×