Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brudna podłoga

brudna podłoga

Polecane posty

Gość brudna podłoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam coś tam
umyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudna podłoga
już chwile po umyciu zawsze mam brudną podłogę - panele. Nie wiem czym myć. Zwykła podłoga i zawsze zostają takie jakby brudne smugi. Płyny normalne używam, mopy są czyste tylko panele najtańsze może to przez to. Czym to myć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam coś tam
aby nie było smug poleruj po myciu sa rózne płyny do polerowania paneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkinmno
ja myję mopem takim z viledy , pierwszo płynem do paneli a potem czysta wodą i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudna podłoga
no i właśnie ostatnio nawet umyłam 3 raz i dalej były te smugi. za każdym razem nową wodą z płynem:( Może coś dodawać "domowego" do tej wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudna podłoga
raz na jakiś czas poleruje ale tak na co dzień to nie mam na to czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudna podłoga
mopy tez mam dobre, słyszałam że te tanie panele tak mają no cóż takie były, nie długo je na pewno wymienimy bo w innym pokoju już daliśmy takie super i nie ma tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zależy od...
gatunku paneli.Ja mam dwa rodzaje paneli i jedne świetnie utrzymać w czystości,a drugie koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta30*
ja mam najtansze panele po 19 zl i mam zawsze czyste panele bez,żadnych smug.Jeśli myje się panele że tak powiem na kolanach to będą smugi.Ja używam mopa ostatnio kupłam w biedronce do zmywania podłóg na stelażu szmate że tak to nazwe,i jest super dużo zależy też od tego jakimi ruchami zmywasz ja od góry do dołu mam jeden pokój w panelach wyciskam wode tylko dwa razy a panele sa czysciutkie .Używam zwykłego płynu uniwersalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieraj do sucha
po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no u mnie tez to byla kwestia doboru konkretnych paneli, jak mialam takiej lepszej firmy to latwiej je bylo myc i dluzej czyste pozostawaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja postanowilam zainwestować w mate podłogową od http://www.kleen-tex.pl/ bo moja koleżanka ma takie w biurze i mowila,ze świetnie się sprawdzają jako zatrzymywacze brudu :) I miała totalną rację! Podloga duzo mniej sie brudzi, bo wszytko zostaje na wycieraczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×