Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moskitierka

Mam już dość braku pieniędzy!

Polecane posty

Gość moskitierka

Zawsze uważałam, że można szczęśliwie żyć bez jakiegoś bogactwa - do dziś tak myślę. Ale wiem też, że notoryczny brak pieniędzy, ciągłe wyliczanki, oszczędzanie zabijają radość życia, powodują awantury i niepotrzebne problemy. Do tej pory moją uwagę zajmowały mało istotne sprawy, nie zatroszczyłam się np. o to, żeby skończyć studia w terminie. Teraz jestem w ciąży, nie mam stałej pracy, a więc nie będę mieć pieniędzy z macierzyńskiego. Na szczęście mam dach nad głową i osoby, które o mnie bardzo się troszczą, z moim mężczyzną na czele. Ale mimo to źle się czuję, chcę coś zmienić, chcę po urodzeniu dziecka znaleźć satysfakcjonujące i dobrze płatne zajęcie, żeby już nigdy nie musieć oglądać się na innych, niezależnie od tego, jak szlachetne są ich intencje. Nie chcę się już więcej martwić, na co najpierw wydać te parę groszy, które obecnie zarabiam. Chcę wieść zwyczajne, godne życie. Jak na razie to tylko postanowienie, może i nawet determinacja. Chciałam Was zapytać o Wasze doświadczenia - czy udało Wam się zmienić Wasze życie na polu zawodowym? W jaki sposób? Dokształcaliście się może jakoś, uczyliście się np. jakiegoś języka? Jak długo to trwało? Jakie były tego konsekwencje? Podzielcie się swoimi historiami, jeśli macie ochotę, wszystkiego chętnie wysłucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezzezeae
zycze ci powodzenia z calego serca ja mma juz dzieci wieksze corka ma 16 lat i kiedys jakos bylo lepiej tez buiede klepalismy ale maz chcial wyjsc z tego i sprobowal zalozyc lasna firlme i teraz mamuy kupe dlugow komorniak pamietaj ze studia to tez nie wszystko ja po studiach zarabiam malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskitierka
Ezzezeae, dziękuję :) Dobrze, kiedy ma się bliskich wokół siebie - rodzina mimo wszystko jest źródłem radości i dumy, a przynajmniej powinna być. Mam nadzieję, że mimo problemów finansowych żyje się Wam szczęśliwie :) A co do studiów - nie liczę, że coś mi zagwarantują, ale warto je skończyć, jak już się zaczęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moskitierka a z jakiej jesteś
miejscowości? Może coś bym ci zaproponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacewalker
Jestem z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moskitierka
Spacewalker to też ja, rzecz jasna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moskitierka a z jakiej jesteś
sexik dwa razy w tyg? dobrze zapłacę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moskitierka
Dziękuję, nie skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Ja się uczyłam i mi to g. dało. Nie polecam studiów humanistycznych. Najlepiej miec jak najwięcej znajomości... Też jestem z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapp
te grosze to ile? ja tez hmanista niesttey. praca w szkole. teraz sie boje co edzie od wrzesnia.umowa sie konczy.spac w nocy nie moge. nikt nie daje gwarancji, nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Chodziło mi o gówno a nie grosze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moskitierka
Pupa, ja też po humanistycznych... No właśnie wiem, że trzeba się zakręcić jakoś, tylko nie wiem, jak. Papapp, te grosze to ok. 350 zł na miesiąc, wszystko rozchodzi się niemal w mgnieniu oka (lekarstwa, bielizna i ciuchy ciążowe, bilety mpk i inne takie). Wynika z tego, że czas się przekwalifikować... Ciężko żyć, zakładać rodzinę bez choćby minimalnego poczucia bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorna
odrobina pokory. W wieku 45 lat po 2 latach bezrobocia ( na utrzymaniu mieszkanie, syn) wzięłam co było 3/4 etatu za 600 zl..Po trzech miesiącach : cały etat na innym stanowisku .Nie wiedziałam ,że tak się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
A jaki kierunek kończyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_dzik
Witam i trzymam kciuki, żeby Ci się udało z tą samodzielnością finansową i dzidzia, żeby była zdrowa!A jeśli chodzi o pracę, to ja też skończyłam wydawałoby się beznadziejne studia...humanistyczne, ale jakoś się odnalazłam. Poszłam na staż i tam przez harówka straszna za grzosze przez pół roku, ale dałam się poznać jako ta, której się chce pracować i mnie zatrudnili. A potem studia podyplomowe, jedne, drugie...ale już konkretne, z branży i teraz jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moskitierka
Jestem po filologii obcej, ale jakiej - wolę mimo wszystko nie pisać :P Dodzik, dzięki, cieszę się, że Tobie się udało :) Podyplomowe to na pewno dobra droga, no ale niestety kosztowna... Generalnie, gdyby nie ciąża, jakąś pracę bym znalazła, ale właśnie chcę mieć już coś sensownego, bo naharowałam się dość za marne pieniądze w ciągu studiów... :/ Mam nadzieję, że kiedy już dzieciątko mi ładnie podrośnie, to ruszę na podbój świata uzbrojona w moje humanistyczne wykształcenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FmGroup
może firma marketingu sieciowa ... mnie już z dołka wyciągneła finansowego odrobine pracy dziennie i możemy zarobić duże pieniądze zapraszam na stronę www.feel-more.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
A na twoim wydziale są inne jakieś bardziej opłacalne kierunki? Np. fil. angielska? Po tym zawsze się ma pracę... Może byś mogła wziąc drugi kierunek bez płacenia, zrobic chociaż licencjat.,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moskitierka a z jakiej jesteś
Ten post o sexie - to podszyw. Ja mam naprawdę poważną ofertę. Teraz idę już spać, a jutro jak będziesz chciała pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskitierka
Witam ponownie :) Wpadam na chwilkę, żeby zostawić maila ikumi@poczta.onet.pl - jeśli chcesz, napisz proszę o szczegółach tej oferty. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-biznes1poczta.pl
Swietnie sie składa. Poszukuję pilnie pracownika do obsługi e-mail Wymagania: -Komputer i dojście do Internetu -Podstawowa znajomość obsługi Pakietu Office -Wysoka kultura osobista -Kreatywność i otwartość na nowe wyzwania -Poważne podejście do pracy W zamian oferuję: -Darmowe szkolenie -30 dniowy okres próbny -Bardzo atrakcyjne zarobki (od 1000 zł bez ograniczeń w górę) -Nie rozsyłasz SPAM-u -Nie sprzedajesz niczego na siłę, potencjalni klienci sami szukają z Tobą kontaktu -Nie jest to program typu: „skarbonka” „złotóweczka” i tym podobne. -Masz 100% zysku ze sprzedanego produktu. Czas pracy: Elastyczny. Min. To 1-2 godziny dziennie. Miejsce pracy: Internet kontakt: e-biznes1@poczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×