Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moooo

...a w pracy

Polecane posty

Gość moooo

Głupio pisac o taich sprawach, bo każde "poważne" tematy mnie tu bawią ale co! Spróbuje Juz jakieś 7msc pracuje w sklepie z obuwiem. Moim szefem jest 32 facet. Na rozmowie kwalfikacyjnej strasznie mi się spodobał. dodam jeszcze że ja mam 20. Pierwsze dwa miesiące był dośc normalne, luxna rozmowa, grafiki itd. Ale jakieś 3 msc temu Pan J. częściej zaczął zagadywać, patrzeć się w oczy (strrrrasznie mnie to kręci!). Jakoś pod koniec lutego zaczął mnie odwozić do domu po pracy, przez co zawsze wychodziłam albo pierwsza z szefem, albo ostatnia. Pare dni temu gdy zostaliśmy sami uprawialiśmy sex. Zaje*** te przeżycie! Moi dotychzasowi partnerzy (dwudziestoletni chłopcy) a było ich dwóch to NIC w porównaniu z Panem J. Robiliśmy to na pudlach na zapleczu, a krzyczałam jak opetana (czego niegdy raczej nie robiłam) teraz nasze kontakty wyglądają tj wcześniej czyli odwozi mnie do domu itd, ale od tamtej pory nie bzykaliśmy się. Dostaje czasami sprśne smsy ale na tym koniec W pracy mamy relacje szef-pracownica. Mysle że bawi się mną troche ale mnie to kręci! :) Nie wiem co zrobić dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mu tak
rozumiem, ze chodzi Ci tylko o bzykanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooo
nie wiem o co mi chodzi, i nie wiem co zrobić dlaje Pan J jest zajebisty ale chyba to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez owijania
jak nie wiesz, teraz bedziesz na jego skinienie i masz byc dyspozycyjna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mu się znudzisz ....będziesz szukać roboty kochanie.Przegladaj już ogłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta nie mialas wyjscia, gdybys odmowila to i tak by cie zwolnil, a tak to masz szanse chwile popracowac i pouzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×