Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona strasznie

jak mu powiedziec?????????

Polecane posty

Gość zagubiona strasznie

jestem głupia, pewnie tak pomyślicie. Ale ja nie wiem co zrobic. Związałam się z facetem, wydawało mi się że jest dośc doświadczony, wstydziłam mu się powiedziec że jestem dziewicom, i nakłamałam mu nieźle. Bałam się że będzie się śmiał. a teraz on ciągle mi wypomina moich (zmyślonych) byłych facetów. Kucimy się ciągle o to. Twierdzi że go zawiodłam, że nie ma do mnie zaufania chce mu powiedziec prawde, ale jak??? wstydze się.... co robic?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona strasznie
odpiszcie plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona strasznie
czemu wątpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdegsgs
Zrob z siebie niewinatko , biedna zaglubiona i gluiputka mloda dziewczynke jedyne wyjscie chociaz i tak pewnie nie bedzie latwo chociaz napewno lepiej odbierze to niz gdyby mialo byc ich wiecej niz mowilas. Powiedz prawde tyle ze troche dopicuj sposob w jaki to bedziesz mowic , ze myslalas ze on taki "rozrywany" i doswiadczony napewno by sie smial z takiec cnotki jaka bylam i wogole i dlatego nazmyslalam ze jestem doswiadczona zeby nabic sobie plusow w twoich oczach bo mimo ze cie zawsze lubilam nie przypuszczalam ze docenisz to ze jestem niedoswiadczona ,bo wiekszosc znajomych uwaza to za powod do wstydu i wiekszosc z nich nie chcialao by miec takiej niedoswiaczonej a ze ja nie chcialam cie stracic to GLUPIA nazmyslalam - podkreslic slowo glupia aby facet wiedzial ze zrobilas zle . Ludzie co za wsyd zeby facet podpowiadal jak innego faceta udobruchac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuulaaa
tez tak gadalam swojemu facetowi... dobrze na tym nie wyszlam bo sie juz poplatalam w swoich klamstwach. teraz z nim nie jestem. i do tej pory nie zna prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdegsgs
Watpi zreszta ja tez , poniewaz bedzie pewnie myslec ze mowisz to zeby go udobruchac a to wcale nie jest prawda a jak go do tego przekonac to juz nie mam pojecia tego nikt ci nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babolek
a spałaś z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona strasznie
spałam, jesteśmy razem 2 lata. ale on nie skapnoł się że tego nie robiłam i że jest pierwszym moim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjkjk
Świnia, nie facet. Nie rozumiem, to nie mógł wczesniej Ci powiedzec, że nie chce Cię, skoro masz jakąś przełośc seksualną, nieważne czy prawdziwą czy nie. Przeleciał Cię i tyle. Tacy są najgorsi, sami skaczą z kwaitka na kwiatek, ale kobietę muszą miec dziewicę. Nienawidzę obłudników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×