Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehhhhhale

samotnosc jest okropna!!!

Polecane posty

Gość ehhhhhale

własnie wróciłam z pracy i siedze sama,mieszkam sama nikt mnie nie wita fajnie ze długi weekend ale kazdy wraca do domu do rodziny a ja nie mam juz chłopaka, rodzice daleko co prawda jutro wieczorkiem do nich jade ale i tak mi smutno:( ehh nawet troszke sobie popłakałam samotnosc jest okropna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TestX
Rozumiem a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleee.
ja mam to samo, wszyscy gdzies sobie pojechali na jakies wycieczki, mi sie nawet do rodzicow nie chce jechac. bede siedziec caly weekend i pic sobie. ekstra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhale
najgorsze jest to wracanie do domu taka cisza ,ciemno czasami to mysle ze gdyby nie net to chyba bym na balkonie wyc zaczeła z samotnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleee.
ja pierwsze co robie to wlaczam telewizor, jeju zalosne to wszystko, a najgorsze, ze jest tak na moje wlasne zyczenie, ale lepsze to niz bycie z byle kim, mniej nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam niestety to samo
:-0 z tym, ze mam dziecko ale mieszkamy same i wieczory jak corka spi mnie dobijaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhale
bleee----ja tez właczam telewizor zeby tak cicho nie było...naprawde załosne ale masz racje lepiej byc samemu niz z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleee.
ah póki co pozostaje nadzieja, ze niedlugo cos sie zmieni, oby na lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhale
ehhh dzis się tez dowiedziałam ze kolezana z pracy jest w ciazy,troszke jej zazdroszcze choc wiem ze nie powinnam ale przykro mi zawsze jakos jak słysze ze któras zamieszka z chłopakiem luba zaręczy albo własnie ciaza a człowiek tu sam jak palec czasami się boje ze te piękne chwile nigdy mi się nie przytrafią :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleee.
też tak mam:( na dodatek ciagle trafiam na palantow i boje sie, ze tak juz bedzie caly czas...i od nowa ciagle, a fajnego faceta to naprawde ze swieczka szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhale
no ja tez ostatnio trafiam na samych palantów no wczesniej tez,czasami moja kolezanka smieje się ze ten ostatniz którym byłam z 5lat to chyba urok jakis na mnie zucil bo teraz to zupełnie mam pecha do facetów....i jak tu ułozyc sobie zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleee.
:( ja sie czasem czuje jakbym w jakies bagno wpadla, tak, ze sie wygrzebac nie moge:( nie wiem co sie porobilo, niby wszystko okej, ladnie, pieknie, niby facet wcale nie jest potrzebny, ale ja chyba potrzebuje, moze tak juz mam, ze potrzebuje z kims byc i sie pakuje w te gowniane zwiazki. skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhale
bleee--jestem z łodzi i tez nie chce byc sama ale Ci wszyscy faceci sa dziwni niby chcą niby oki a póziej buum i nie wiem o co im chodzi...a moze to ja dziwna jestem juz sama nie wiem a Ty skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do was, ja tez już mam dość samotności,mam wszystko i świetne wykształcenie i prace i piękne mieszkanie, autko, podróżuję nie odczuwam kryzysu, ale co z tego, jak jestem sama, nie mam z kim dzielić życia, moje znajome i koleżanki od dawien dawna pozkaładali rodziny, urodziły dzieci spełniają się i zawodowo i w miłości, a ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dax222
Raczej zamiast się przyzwyczajac i twierdzić, że taki los to trzeba się zabrać za zmiany i zacząc szukac odpowiedniej osoby. Wielu partnerów możesz znaleźc w internetowym biurze matrymonialnym http://iduo.pl Zapraszam i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhale
w sciekla bestiaaa---rozumiem Cie doskonale co czujesz moje kolezanki tez pozakładały rodziny a ja co samotnosc sama ,najgorsze jest to jak próbują swatac Cie z kims lub gadają ale masz fajnie nie masz obowiązków a tu pranie, sprzątanie ,dziecko mąz, pieluchy,obiadki jejku jak ja wolała bym to od tej pustki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_sciemy
wściekła - przestań żyć przeszłością ! przecież tak się nie da ! zacznij od wyrzucenia stopki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blee.
ja jestem z Poznania. tak na codzien nie jest zle, jak sa obowiazki, nie ma czasu na myslenie o pierdolach, ale przychodzi weekend, wieczor to kogos brakuje, wszedzie zakochane pary, az mdli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_sciemy
bleee - te mdłości to z zazdrości ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_sciemy
no proszę, jaka ckliwa i romantyczna nuta... coś się tu nie zgadza, blee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blee.
hehe, wiem, wiem. ale co ja na to poradze:P dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_sciemy
dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×