Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość efwefwfe

Byly dziewczyny jestem przewrazliwiony czy mam racje ??

Polecane posty

Gość efwefwfe

Byly mojej dziewczyny z ktorym nie sa od ponad roku nikomu nie powiedzial ze juz nie sa razem wszyscy (znajomi , rodzina) dowiedzieli sie przypadkiem(jego rodzice chyba dalej mysla ze sa razem ) dzwoni do niej tak raz w tygodniu , przyjezdza do niej bo cos tam ..... , ona twierdzi ze go lubi jako kolege i nic wiecej a pozatym maja wspolnych znajomych i glupio by wygladalo ja jej kazalem zerwac z nim kontakt co juz chyba 3 razy obiecywala i nic .. i tylko nie wiem czy to brak jej asertywnosci czy ona poprostu nie chce tego zrobic (gdy jest ze mna to mu nie mowi o mnie czuje sie jakbym byl kochaniem i dzwonil by maz ;/), zdrady nie biore pod uwage , co najwyzej jego sie obawiam bo takie zachowanie podbiega mi pod psychoze bo facet od takiego czasu nie daje za wygrana , ona twierdzi czy przesadzam , ja uwazam ze nie , wszyscy moi koledzy rowiez uwazaja ze mam racje a co wy myslicie ? bo zastanawiam sie czy nie postawic jej pod sciana z wyborem albo ja odchodze albo on bo ile tak mozna , jestesmy razem ponad pol roku i wszysko oprocz tego jest cudownie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt istotny
powiedz jej ze niech sie zastanowi z kim chce być, jesli cie oleje i nadal bedzie sie z nim widywać to skończ z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z powyższą wypowiedzią, niech się określi. spytaj się jakby się czuła gdyby było odwrotnie czy by pozwalała Tobie na spotkania z byłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie zgadzam albo rybki albo akwarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjkjk
potwierdzam, niech wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcgfxdfxdfx
dokładnie albo ty albo on jak się z nim spotyka to jednak jej zależy na nim zawsze pozostaje ta niepewność że stara miłósc nie rdzewieje ja na szczęście z moimi byłymi kontakty zerwałam całkiem i moj facet ze swoimi byłymi tez, przynajmniej nikt nam sie do zwiazku nie wpierdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efwefwfe
Pytalem jakby sie czula gdybym to ja mial kontakt z byla to odpowiedziala ze ona nie wychodzi z incjatywa pozatym tylko na mnie jej zalezy a on dla niej zawsze byl bardziej kolega niz facetem (kolega ktory przez kilka miesiecy zamienil sie w chlopaka i potem znowu kolege ) wiec co do tej starej milosci to raczej watpie bardziej pasuje mi opcja ze ma takie "zabezpieczenie" , pokazanie ze ma swoje zdanie ktorego nie zmieni zeby nie bylo ze jest mi zbytnio "podporzadkowana'. Widze ze macie takie samo zdanie jak ja wiec jezeli nie zerwie z nim kontaktu to nie bede miec wyzutow ze zrobilem za duzy dym bo mam racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
Wychodzi na to, że były i nie były Oczywiście masz rację, ona musi wybrac czy chce czy nie być z tobą, a poprzedni rozdzia ł swojego życia zamknąć Wóz albo przewóz ... Na twoim miejscu dalbym jej np. dwa tygodnie na załatwienie tej sprawy ... i wtedy musisz konsekwentnie przestrzegać tego terminu i nie ma żadnego ale ........... (kobiety to lubią, zawsze nie moga załatwić sprawy bo ..., ale ....) Dorosłośc polega również na podejmowaniu decyzji, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze byc tak ze
niezle sciemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×