Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chce

szukam detektywa pomozcie!!

Polecane posty

Gość chce

.........do starej jak swiat historii....maz mnie zdradza........pomozcie mi....chce miec dowody na to aby wina w sadzie byla po jego stronie.......on sie wszystkiego wypiera....ale nawet dzis twierdzi ze jest w pracy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe ale
podkarpacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detective
kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resh
Detektywi Poszukiwania osób i rzeczy, rozwody, podsłuchy, wywiad. Dyskretnie i profesjonalnie. www.resh.ugu.pl Grupa Doradcza "RESH" tel.: 693 873 473 (całodobowy), tel.: 781 606 680 e-mail: resh@autograf.pl Współpraca z RESH daje gwarancję zachowania tajemnicy, anonimowości oraz terminowości wykonania wszystkich prac. Gwarantujemy lojalność wobec naszych Klientów oraz pełen profesjonalizm, potwierdzony wieloletnia praktyką. Zakres usług natury detektywistycznej jest bardzo szeroki. Z uwagi na indywidualny charakter trafiających do naszego biura zleceń każdorazowo przeprowadzamy wstępną analizę możliwości wykonania zadania, terminów oraz kosztów. Posiadamy polisę ubezpieczeniową i przyjmujemy pełną odpowiedzialność za wykonywane przez nas czynności. Kto decyduje się na skorzystanie z usług agencji detektywistycznej W ostatnich latach największy odsetek przyjętych spraw od osób fizycznych stanowiły zlecenia polegające na zbieraniu materiałów dowodowych na potrzeby spraw rozwodowych. Solidnie przygotowane raporty oraz zebrane dowody przyczyniły się do wygrania spraw sądowych przez naszych Klientów Naszymi usługami były zainteresowane zagraniczne firmy poszukujące informacji między innymi na temat polskich biznesmenów, potencjalnych pracowników oraz osób ukrywających się. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Powierzając zlecenie agencji detektywistycznej minimalizujesz ryzyko przy podejmowaniu decyzji w warunkach niepewności. Jesteśmy w stanie zweryfikować posiadane informacje oraz skorzystać ze źródeł dostępnych tylko dla prywatnych detektywów. Przygotowujemy profesionalne raporty , przedstawiające zebrane informacje w sposób syntetyczny. Opieramy się na faktach, a nie przeczuciach czy domysłach. Jeśli potrzebujesz szczegółowej i wiarygodnej informacji popartej dowodami, rozważ skorzystanie z pomocy specjalistów zatrudnionych przez naszą agencję. Nasza oferta: Sprawy rozwodowe Analiza wiarygodności firm Wiarygodność osób Sprawdzanie przeszłości Wywiad gospodarczy Ustalanie stanu majątkowego Poszukiwanie osób Badania DNA Śledztwa spadkowe Badania fonoskopijne Daktyloskopia Wykrywanie podsłuchów Weryfikacja dokumentów Poszukiwania majątku Dochodzenia Windykacja Bezpieczeństwo VIP agencja detektywistyczna, agencje detektywistyczne, agencje ochrony, bazie, biura detektywistyczne, biuro detektywistyczne, branża, czasopismo, dedektyw, detektywa, detektywi, detektywistyczna, detektywistyczne, detektywistyka, detektywów, dowody zdrady, klub detektywów, klucze, książka telefoniczna, magazyn, miasto, miesięcznik, najpopularniejsze, nasze, ochrona osób i mienia, polskie książki telefoniczne, prywatni detektywi, serwisy, sprawy rozwodowe, słowa, słowo klucz, uslugi detektywistyczne, usługi detektywistyczne, województwo, wszelkie prawa zastrzeżone, wybierz, wykrywanie podsłuchów, wywiad gospodarczy, znaleziono, świecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbabcia
dobrego detektywa znajdziesz na www.ofachowcach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka78
mogę śmiało polecić firmę detektywistyczną byłych policjantów. Robią takie cuda, że byłam w szoku i mój były już mąż też. Poza tym adwokat powiedział, że rewelacyjnie przygotowali materiał, który mógł śmiało wykorzystać na sprawie. www.cbsdetektywistyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlpszy deteyktyw w chorzowie to firma Lec Consuting jestem bardzo zadowolona z ich usług szybko załatwiona sprawa z tego co wiem to zamuja sie także windykacja. Naprade Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlpszy deteyktyw w chorzowie konatkt incognito1@onet.pl lub telefon 731 319 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość66
Polecam serwis www.edetektywi.pl Można przeczytać sporo ciekawych rzeczy a do tego skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Do takich trudniejszych spraw, gdzie liczy się czas i efekty to ja bym polecił markę Detektyw24 (tu ich strona - www.detektyw24.org.pl ). Robili dla mnie swego czasu wywiad gospodarczy i prześwietlili mi faceta niczym panowie z FBI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ze swojej strony moge podsunąć tego rodzaju usługi detektywistyczne w Raszynie - http://www.lider-ochrona.pl/detektywistyka.php - znajoma korzystała w podobnej sprawie co autorka, skutecznie, dowody na sprawę znalazły się raz dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reter66
Rzetelnie podchodzą do swojej pracy panowie z biura detektywistycznego ze strony www.spy24.pl . Starają się poprowadzić sprawę do końca. Nie rezygnują w połowie drogi z tekstem, że – to se ne da :P Także za wytrwałość bym ich bardzo polecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona 73
Bardzo tani i skuteczny detektyw, jeżeli szukasz pisz na maila: prwdtk@o2.pl. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystalam z uslug prywatnego detektywa pana Roberta Madejskiego.Nie zdziera kasy i jest mistrzem w swoim fachu a przy tym dyskretny i bardzo skuteczny. jego nr 731 629 985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilkukrotnie pomógł mi pewien detektyw z centrum polski. Gościu działa na terenie całego kraju, nie ściąga dużych pieniędzy, a co najlepsze jest bardzo skuteczny. Myślę, że warto się zainteresować: wlasciwydetektyw.pl lub tel. 664-060-565

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://detpol.eu - Ja osobiście polecam ci tego detektywa. Jak dla mnie świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detektyw'' NESTOR''www.detektyw-nestor.pl Najlepszy profesjonalista moją sprawę poprowadził wzorowo Września woj.Wielkopolskie Tel;881-293-914.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro detektywistyczno wywiadowcze tu macie ich stronkę www.bdwpoznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glasek
Witam. Polecam www.detektyw-katowice.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Fassco na podkarpaciu, wiedzą co robią, w dobrej cenie i naprawdę sprawnie działają, telefon 794-409-550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama_88
Specjalista i doradca w dziedzinie urządzeń szpiegowskich, dzięki którym skutecznie obniżysz do minimum koszta usługi detektywistycznej www.detektywrudnicki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro Detektywistyczne DETECTOR24 607821607. Profesjonalnie wykonał wywiad gospodarczy i dowiódł nieuczciwej konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro Detektywistyczne DETECTOR24 607821607. Profesjonalnie wykonano wywiad gospodarczy i dowiedziono nieuczciwej konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma z tym żadnych problemów, trzymajcie namiary - http://detektyw-medard.pl To akurat detektyw z Krakowa, naprawdę solidny fachowiec, o wszystko się dogadacie. Kwestia taka, jaki tutaj będzie termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×